2726

سلام، خانوما چیکارکنم وقتی مهمون میاد خونمون استرس نداشته باشم؟ یعنی به قول شوهرم نمیشه باهام حرف زد کلا" داغونم. فقط یه جور غذا میپزم نمیدونم اونا که چند مدل میپزن چطوری وقت میکنن؟شوهرمم میگه همین یه جور بسه نمیخواد تجملاتیش کنی اما مشکل من اینه که همش نگرانم غذام بد نشه درآخرم که مهمونا رفتن تا چندروز تو فکرم که آیا خوششون اومد راضی بودن یا نه؟؟ نکنه پشت سرم حرفی بزنن نکنه مسخره کنن اما خودم و شوهرم میگیم خوب بود خداییش اما همش استرس این چیزارو دارم بیاین بگین چیکارکنم؟؟؟ درضمن به نظرتون مهمه که برا شام بیان خونتون یا بعداز شام؟؟ ممنون میشم بگین مرسی😜

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب منم برا همین تاپیک زدم یادم بده

با خودت تو اینه صحبت کن بلند و رسا دایره ی لغاتت رو بالا ببر

واسه مهمون برنامه ریزی کن صبح زود بیدار شو لازم نیس چند مدل غذا درست کنی اما حتما سالاد و دسر باید باشه

با خودت تو اینه صحبت کن بلند و رسا دایره ی لغاتت رو بالا ببر واسه مهمون برنامه ریزی کن صبح زود بیدا ...

دسر درست نمیکنم هیچ وقت نشده اگه وقت داشتم خوب دراومد درست میکنم سالادم باتوجه به فصل درست میکنم برام مهم نیست 😀😀😀

برات مهم نباشه دیگران چی فکر میکنن ! مگه تو میری خونشون چه غذایی میزارن جلوت 

منم مثل توام مخصوصا اوایل ازدواج .حالا بهترم ولی باز مهمونی بخواد بیاد که تاحالا نیومده استرس میگیرم .یکی این که تاحالا مهمونام بیشتر از ده تفر نبودن .میترسم در اینده چجور مهمونی بیشتر از ده نفر بدم هم وسایلم نمیرسه هم غذا برای اینهمه ادم درست کردن احساس میکنم سخته . ولی مرغ و برنج راحته .

ع

عزیزم سعی کن مرتب کاری خونتو همیشه انجام بدی که وقتی مهمون میاد فقط ی دسمال کشی و گرد گیری و کارای کم داشته باشه که بیشتر تمرکز رو غذا بزاری مثلا من هر روز اشپزخونه و سرویس بهداشتی میشورم و سرامیک هارو طی میکشم ی روز درمیون هم جارو برقی و دسمال کشی بخاطر همین هر وقت مهمون میاد کارای خونم خیلی کمه و فقط ب غذا میرسم و البته لباس و ارایشم چون برام مهمه که وقتی مهپون میاد خونم من تو بهترین شرایط ظاهری باشم و اونوقت ب فکر چیزای اضافی تر میکنم اگر وقت زیاد اومد

کرونا  کروناااااااا کروناستااااااا دوست عزززززیر

من خواهر شوهرم اینا کرونا گرفتن و دارن برا برادرشوهرم زن میگیرن هی اصرار داشتن بیایید بیاید سرما خوردیم کرونا نداریم. اینم خواهر دلسووووز 

ع
عزیزم سعی کن مرتب کاری خونتو همیشه انجام بدی که وقتی مهمون میاد فقط ی دسمال کشی و گرد گیری و کارای ک ...

والا من همیشه مرتب میکنم اگه شوهرم و بچه کوچیکم بزارن

خب من دعوتشون نمیکنم خودشون میان

شما هم محترمانه بگو بخاطر حفظ سلامتی خودمون و خودتون بعد از کرونا در خدمتیم 

اگر اونا بگن میخوایم بیایم بچه تونو بکشیم شما قبول میکنید؟ 

حالا اگر همتون تمام وقت ماسک بذاريد باز یه چیزی 

ولی مگه میشه؟ 

2706