2737
2734
عنوان

چرا کار دوس پسرم خوشحالم نکرد

225 بازدید | 11 پست

قبلا با یه خانمی بوده من اون‌موقع با پیج فیک استوری هاشپ میدیدم قلب میذاشت با اهنگ شجریان عشق تو را به سر کنم

یا بعضی وقتا استوری میذاشت هیج کس در من جنونم را به تو باور نکرد

کات کردن

باهم دوس شدیم من همش میگفتم اون استوریا چی بودن؟اونم میگفت من سنتی علاقه دارم منم میگفتم برای من چرا نمیذاری؟حرف قبله

الان دیدم استوزی برام گذاشته قلبم روش بهم اصلا حال خوب نداد😔😔😔

حال از رابطه ی دوس پسر دوس دختری بهم میخوره

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوس پسر منم با پیج شخصیش اکسپتم نمیکنه 😒 چون قبلا رفتم دایرکت دخترایی که فالو کرده واسه همین بهم اعتماد نداره میگه بازم اینکارومیکنی آبرومو میبری😢

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟

چون خودت ازش خواستی والان گذاشته خوشحال نیستی .چون همش منتظر بودی بدون اینکه بهش بگی خودش بزاره اگه اینکار می کرد اون موقع احساس میکردی براش مهم هستی که اینکار کرده اما الان این احساس نداری

دوس پسر منم با پیج شخصیش اکسپتم نمیکنه 😒 چون قبلا رفتم دایرکت دخترایی که فالو کرده واسه همین بهم اع ...

چقد شماها دوس پسر آدم حساب میکنید دوس پسر فقط برا خوش گذرونیه انرژی نذارید روشون

2738
چرا چقد زخم خورده ای😐😐😅😂

من تا الان ای ام سینگل غلط بکنم رل بزنم سینگلی رو عشقه مگه بدبختم برم دنبال رابطه های زود گذر وبیهوده

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   
چقد شماها دوس پسر آدم حساب میکنید دوس پسر فقط برا خوش گذرونیه انرژی نذارید روشون

اره ولی خب رابطمون جدیه خانواده هامون درجریانن 

حرفت درسته درکل 

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟