2733
2734
عنوان

مادر شوهرم برا تولد دخترش دعوتم نکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2720 بازدید | 166 پست

اصلا رو نده بهشون...عااااشق شوهرتم که باشی،،اول باید براخودت ارزش واحترام قادل بشی تابقیه همو احترامتانگه دارنو،اگه زنگ زدن علنابگوتا دیشب قرارنبودتولدباشه امروز ومنم باشم یدفعه تصمیم گرفتید..منم عقدم شوهرم پشتمه وقتی دیدم اخلاقاشون مث من نیست دیگه کم کردم رفتاامدا.الان انقدرشوهرم احترامماداره،گفتم خانوادت یطرف منم یه طرف بمنم گفتن بیا پیشمون زندگی کن گفتم فقط خونه جداحالاقراره بخریم،،ببین هر گله ای ازشون داری ب شوهرت بگو چطور اون بگه تو دنبال حاشیه ای،،،وقتی نمیخاد ببینه کاراشونا تو باید عینک بش بدی بگی نگاه کن..از حالا خودتا ببر بالا

خدایا منا به آرزوم برسون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا رو نده بهشون...عااااشق شوهرتم که باشی،،اول باید براخودت ارزش واحترام قادل بشی تابقیه همو احترام ...

نمیخوام اینقد تند برم چون دیروز با هم دعوا کردیم حوصله یه دعوای دیگه رو ندارم 

ببین همیناکه زبون دارن و خودشونا دست بالا میگیرن رو نمیدن عزتشون بیشتر سرجاست..دیگه همم بلدن اینا.نباید خودمونا گول بزنیم..دوره ای شده باید بتونی گلیمتا از اب بکشی بیرون.ایناحالا بایدبیشتر تورا ببرن و بیارن یکی ب یکی میگه کارشون گیره اونوقت اینجوری...بخدا میشه وظیفه برات نکن هنچین..بگو نمیام..زنگ بزن براشون زیاد نرو بذار سراغتا بگیرند

خدایا منا به آرزوم برسون
2728
ببین همیناکه زبون دارن و خودشونا دست بالا میگیرن رو نمیدن عزتشون بیشتر سرجاست..دیگه همم بلدن اینا.نب ...

نه بابا نمیرم ولی اصلا بهم نگفتن عزیزم من دیشب فکر میکردم امروز بگن که بهم برنخوره ولی نگفتن اگه میخواست بگه تا الان گفته بود..دیگه به هیچ وجه نمیرم خونشون مگر اینکه خودش زنگ بزنه برا یه عصرونه ساده هم باید دیگه دعوت بشم تا برم ولم کن اینا لیاقت ندارن..بخدا ۷ماهه نامزدیمون رسمی شده شاید ۳بار خودش زنگ زده باشه حالمو پرسیده باشه 

[QUOTE=161888656]خیلی دیگه دارن زیاده روی میکنن بخدا دلم خواست یبار خودش بهم زنگ بزنه قشنگ تابلوئه از من خوششون نمیاد ...[/Q]

عزیزم بنظر من حتما برو مشاوره...این مسائل بعد ها مشکل ساز نشه برات خدای نکرده

خیلی دیگه دارن زیاده روی میکنن بخدا دلم خواست یبار خودش بهم زنگ بزنه قشنگ تابلوئه از من خوششون نمیاد ...

نه عزیزم شما برات مهمه الان داری توجیح میکنی خودتا . منم بودم یدم میومد . تولدم اگههه میگفتن نمیرفتم . و چاره ای برا ادامه این رابطه میکردم . خانواده شوهر منم کاملا سرد خشک بی احساس اند من ۴ ساله عروسی کردم یبارم ی تماس نداشتن باهام در این حد سرد اند . نمیشه گلم بیخیال بود یه فکری کن برید مشاوره اگه شوهرت هم مثل اونا باشه ک هست بعدا دچار مشکل میشید . شوهر منم خیلی فرق داره با خانوادش ولللییییی از یه خون اند از یه رگ و ریشه اند و مهمتر اینکه اونجا تربیت شده و رشد کرده قطعا ک ب نوعی شبیه اوناست . 

دنبال اینم نیستن ک عقد کنن این بدتره 😑😑😑😑😑

نه عزیزم شما برات مهمه الان داری توجیح میکنی خودتا . منم بودم یدم میومد . تولدم اگههه میگفتن نمیرفتم ...

آخه چجوری اینو وردارم ببرم مشاور وقتی اینجوریه که میبینه ولی به من میگه دنبال حاشیه ای 

2738

رفتار مادرتون خیلی بدتر بوده که ...بااین سوالش انگار بهشون فهمونده چقدرررر مهمن حالا 

دوم از نظر من هیچ اشکالی نداره که شمارو دعوت نکنن ...شاید فقط میخوان خودشون باشن یا اصلا دلشون نخواد شماهم باشی..ناراحتی نداره 

در مورد خشک بودن هم همینه ..آدمها متفاوتن بعصیا علاقه ای به صمیمیت ندارن ...و مدلشون همینه ...من شوهرم از بهترین داماد هایی هست که وجود داره اما مامان من در کل خشکه و بااین طرز فکر هست که به داماد نباید رو داد😂حالا درست یا غلط کاریش نمیشه کرد 

رفتار مادرتون خیلی بدتر بوده که ...بااین سوالش انگار بهشون فهمونده چقدرررر مهمن حالا  دوم از ن ...

اتفاقا مامانگ بهش فهموند که ما این چیطارو میفهمیم نه اینکه خریم..آره برام مهمه اگه واقعا از من خوششون نمیومد باید نامزد قبل از اینکه رسمی بشه بهم میگفت تا منم همون موقع کات میکردم برام مهمه من با این شرایطی که دارم میتونستم بهترین خاستگارارو داشتا باشم حالا با کسی هستم که خانوادش آدم حسابم نمیکنن من همون ۴سالدپیش به نامزدم گفته بودم که اگه یک نفر از خانوادت با من مخالفن بهم بگو دوس ندارم وارد خانودده ای بشم که منو نمیخوام فردد بچه های من میان وقتی ببینن مامان بزرگ پدربزرگش مامانش رو آدم حساب نمیکنن روی روحیش تاثیر داره واقعا نمیتونم 

رفتار مادرتون خیلی بدتر بوده که ...بااین سوالش انگار بهشون فهمونده چقدرررر مهمن حالا  دوم از ن ...

درسته دوسش دارم و دارم تاوان عشق و علاقمو میدم ولی نمیخوام جوری باشه که بهم بی حرمتی بشه یا فک کنم خرم نمیفهمم 

اتفاقا مامانگ بهش فهموند که ما این چیطارو میفهمیم نه اینکه خریم..آره برام مهمه اگه واقعا از من خوششو ...

به نطر من ازدواج بااین آقا غلطه ...الان تو جو عشق و عاشقی هستی اما 4 روز دیگه میبینی که خانواده خیلیی مهمه ..میتونی به راحتی باعث مشکل بشه ...

ولی الان تاپیکتو کامل خوندم به نظرم ازدواج نکن بااین آقا .کار اشتباهیه از کل 

والا خانواده من به زوووور راضی شدن که باهاشون وصلت کنن الانم اینقد ناراحتن که حد نداره چون تو این۷ماه یبار نیومدن به ما سر بزنن واقعا فقر فرهنگی که میگن یعنی همین واقعا بیشعوری که میگن یعنی همین واقعا ارتباط اجتماعی که میگن یعنی همین 

2706