2733
2734
عنوان

مادر شوهرم برا تولد دخترش دعوتم نکرد

2720 بازدید | 166 پست

هنوز ازدواج نکردیم ولی من همیشه باهاشون خوب بودم تو تاپیکای قبلی گفتم خیلی خشک برخورد میکنن باهام حالا امشب کلی چیز گرفتیم رفتیم خونه خواهر شوهرم بعد خواهر شوهرم گفت دیگه همین لباسارو که شما خریدین میپوشم برا بچم برا تولد فردا من گفتم تولد کی گفت تولد خواهرم من چیزی نگفتم بعدش مامانم اونجا بود خطاب به من گفت به تو هم گفتن بلند گفت منم گفتم نه و حواسمو دادم به اون بچه کوچیکه بعد یدفعه خواهرش هول شد گفت فقط یه کیک براش خریدن همینطوری اونم بهانه گرفته منم دخترمو ببرم پیشش تولد نگرفتن براش

خیلی بهم برخورد نامزدمم فهمید یدفعه گفت منم نمیدونستم که تولدشه  منم دیگه هیچی نگفتم خیلی ناراحت شدم حالا حس میکنم فردا دخترش بهش بگه که به منم بگه به نظرتون اگه زنگ زد یا پیام داد چی بگم بهش؟

به نظرتون از این به بعد چجوری رفتار کنم باهاشون؟

راجب خیلیا از چیزا سرد بودن این آخریشه وقتی به نامزدم میگم میگه تو دنبال حاشیه ای و ناراحت میشه..برام مهم نیست ولی دوس دارم یه رفتاری داشته باشم که فک نکنن خرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب نرو. بگو معمولا از قبل از یه روز یا چند روز دعوت میکنن که ادم آمادگی داشته باشه بگو من جای دیگه کار دارم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

زنگ زدن نرو بگو تولدش مبارک یهویی تولدگرفتین متاسفانه ازقبل برنامه جای دیگه داشتم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 

بگو عزیزم تولدت مبارک باشه اگه برام مقدور بود حتما میام چرا ک ن البته چند جا کار مهم دارم نیومدم جای منم خالی کنین

همین و بس

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.

زنگ زد یه بهونه بیار خیلیم خونسرد رفتار کن و نرو 

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻
چه توقع ها دارید به خدا یارو عروسشو به زور دعوت میکنه چ برسه دوست دختر 😁😆

دوست دختر؟ نامزده. بعضیها به عقد میگن نامزد

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706