2726
عنوان

دیدم گرونیه راهکار برای ریمل و شامپوهای دستساز خانگی برای تمام موها

| مشاهده متن کامل بحث + 13431 بازدید | 282 پست
ايول خوشحال شدم تاپيك اسي حتما بايد بره تو پربازديدا

مگر اینکه تو خود اسی باشی این چرندیاتی که باعث کوری میشه رو رواج بدی 

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر  ارد برنج ب تنهایی باعث لک پوست میشه درضمن با بوداده شدن اون، ممکنه حساسیت ایجاد کنه ...

اهان اين كرم پودراي صنعتي خوبن؟ تو ميدوني از چيا درست ميشن؟ چقد جوش و لك رو پوست مياره حتي بعضي اوقات تيرگي ايجاد ميكنه

2728
اسي تو بايد قوي باشي خودت بهتر از هركسي ميدوني حسادت زياده الان تو چند شبه ني ني سايتو دست گرفتي چ ...

حسادت به چی؟! مثلا رفت پربازدید تاج طلا گزاشتن سرش؟! خودت از ریمل و صابون و شامپوش استفاده کردی؟ اگر استفاده نکردی پس مدیون اونایی که این حرفارو باور میکنن و میرن استفاده میکنن.میتونه یه چیز علمی که واقعا جواب داده و خودشم واقعا استفاده کرده بگه.چرا عکس صابوناشو نذاشت؟ 

هر چی ملت گفتن عکس صابون بده رفت جوابم نداد.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
اهان اين كرم پودراي صنعتي خوبن؟ تو ميدوني از چيا درست ميشن؟ چقد جوش و لك رو پوست مياره حتي بعضي اوقا ...

من دوره ی پوست و مو دیدم خانم محترم

شما برو از ارد برنج استفاده کن

بنده خودم دستور ساخت کرم طبیعی رو دارم 

خودم مشاور پوست و مو میدم

کلی ماسک گیاهی دارم 

ن این راهکار های دوهزاری مسخره 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
بچه ها برین یوتیوپ  اونجا یه خانومه هست کلیپ میذاره همین چیزای اسی رو میگه  من یکی از ...

اسم کانالش چی هست گلم؟

عزیزی که داری امضام رو میخونی میشه برای حاجتم صلوات یا هر سوره ای که لطفته برام بخونی؟اگه خوندی ریپلای بکن که من هم برات بخونم☺😊🙏 زندگی برای همه یکسان عشق نمیورزه و با شعار دادن هیچوقت زندگی بهتر نشد...  

معمولا تو اینجور موارد آدم تجربیات خودشو در اختیار بقیه میذاره که من فکر نمیکنم اینا تجربیات خودتون باشه!!!هر مطلبی رو کپی پیست نکنید 

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
حسادت به چی؟! مثلا رفت پربازدید تاج طلا گزاشتن سرش؟! خودت از ریمل و صابون و شامپوش استفاده کردی؟ اگر ...

به خدا اصراري نيست هرچي شنيدين بريد اجرا كنيد

خدا بهمون عقل داده 

شما هم خودتو ناراحت نكن 😐

هركسي مطابق با عقل و شعور خودش زندگي ميكنه

مثلا من فردا بگم عنبر نسا بخورين واستون خوبه يكي ميره ميخوره؟ خب عزيز من اگه انقد احمقه همون بهتر كه به آتيش حماقتش بسوزه

حالا تاج طلا نميزارن ولي فشار مياره نميدونم چرا به بعضيا

اهان اين كرم پودراي صنعتي خوبن؟ تو ميدوني از چيا درست ميشن؟ چقد جوش و لك رو پوست مياره حتي بعضي اوقا ...

چرا  وقتی تو هستی استارتر نیست و وقتی اون هست تو نیستی؟ یکی هستین نه؟ اون چرت میگه و تو تایید میکنی.دوقطبی هستی!

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚