2726
عنوان

بیاین تگ بازی😁🍭با تگ کردن جمله بسازیم😁🍭

| مشاهده متن کامل بحث + 5499 بازدید | 944 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@سلام،،     @نیکی0     @پادری_زیرگلدون_سابقم     @میمونمت &n ...

💟💟💟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
@الکی_الکی_مثلا    

@خواب    

@بر   د دیشب از قصت😂✊🏻همون موقع خوابیدم🤣👌🏻

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
@عشقم     @ava_pk     @بیا     @عزیزم    

فداتشم الهی ک چقدرمهربونی خواهری دوستت داررررم

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
خدانکنه عزیزم😃😘😘😘😘 منم جونی دوست دارم❤️😍😍😍

عزبزمی❤️💋💋😍خوشحال شدم خیلی تگم کردی

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
شاادییی 😭😭😭 دیگه درست نمیشه @دختر_گرانبها   بیا کجا رفتی😭😭😭

عزیزم خب یکی از این سه تا را تست کن که داری ...

شماره تلفنی که باهاش ثبت نام کردی را مگه نداری؟ خودت گفتی شماره تلفنم مشخص میشه نمیتونم اسکرین بدم ...

همون که شماره تلفنت هست را بزن و پسوردش را ببین .

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عزیزم خب یکی از این سه تا را تست کن که داری ... شماره تلفنی که باهاش ثبت نام کردی را مگه نداری؟ خود ...

اها میشه سه تاشو امتحان کنم؟ خب بعدش چیکار کنم؟ @دختر_گرانبها   بیا عزیزم بقیشم بگو بهم 🥺🥺🥺😘😘

@12kim        @من        @دوست ‍   @دارم   &n ...

@عشق     @من         @ای     😻😻❤❤

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2706