2726
عنوان

بیاین تگ بازی😁🍭با تگ کردن جمله بسازیم😁🍭

| مشاهده متن کامل بحث + 5499 بازدید | 944 پست
@بیا   @برو     @شاسگول    

اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌹😂😂

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@همایون    

@با    

@سحر...    

@ازدواج    

@کرد     ☹️🍭

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2728
@سلام     @مرسی     @ت     @خوبی؟    

اللهم صل علی محمد و آل محمد

حالم خوبه !     اما خنثی ام ، نه خوشحالم ‌.. نه ناراحت ...... اما دلم گرفته ، نمیدونم به چی یا چه کسی فکر کنم که حداقل یکمی آروم بشم ..
@همایون     @با     @سحر...     @ازدواج     @کرد ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد😂😂😂😂

اللهم صل علی محمد و آل محمد😂😂😂😂

خخخ😂😂😂😂

@سحر.      

@نامرد_روزگار     😔😩🥺😒😡

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
 @گشایش،نزدیک،است    ‍ @پس   @خواهرمممم   @آروم_باش    

اللهم صل علی محمد و آل محمد

@ژیناگلمن   @بیا   @نفسم؛عشقم    

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706