2410
2553

بازی اینجوریه که با تگ کردن جمله میسازیم😁🍭هرکسی که خوشمون اومد از جملش رو یه، صلوات میفرستیم براش بعد لایکش میکنیم😁🍭خودمم خواستین لایک کنید😁🍭

@کرونا    

@برو    

@گمشو    

@عوضی    

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
@سلام     @خوبی    

@سلام    

@مرسی    

@خوبی؟    

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
@من     @بدبخت_عالمم   😂😂😂

@سلام      

@عشقم      

@چطوری      

@نگارم     😍🍭

@خسته،از،زندگی،۹۴    

2714

@من    @خوابم @میاد    

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

@خواهرشوهرانترخانومم9   @عوضی    

😁😁😁😁

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2706