1920
1924

ناخواسته باردار شدم..وقتی به مامانم پشت گوشی گفتم هرچی از دهنش درومد بهم گفت الانم ولم کرده به حال خودم شوهرمم چند شبه شبکاره و منو بچم تنهاییم..چند روزه حتی سراغی ازم نگرفته..هرچی گریه کردم گفتم بخدا ناخواسته بوده خدا داده..من به دلگرمیت نیاز دارم کمکم کن قضاوتم نکن..اما بد طوری باهام رفتار کرد..گفت مگه بچه اولتو باردار شدی با من صلاح گرفتی که الان میگی..خیلی اذیتم حال خودم از یه طرف تنهایی با بچه کوچیک و حس بد طرد شدن از طرف دیگه..به دلداریتون نیاز دارم

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922

نه خب حتما مادرت دل خوشی از شوهرت نداره.

من الان باردار شم به مامانم بگم.

قاتل استخدام میکنن منو شبونه بکشع

عاغا شوهرم قدر فرصتی که بهش دادمو ندونست برای اطلاع یه مرد خائن کثافته.نمیخام جدا شم.لطفا برای گور به گور شدنش دعا کنین...💛💛💛۹۹.۹.۹ بهترین اتفاق زندگیم میفته جوری که غصه این سالا کاملا برام رفع بشه😍😍
1911

منم خواهرم حامله بشه ناراحت میشم و باهاش بد حرف میزنم،قراره یه انسان متولد بشه باید شرایط رو سنجید شوخی بردار نیست

حالا عادی میشه براش مجبوره کنار بیاد

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤من عاشق این روزام و عاشقتر روزای خوب پیش رو❤برامون انرژی مثبت با رنگ بنفش جیغ بفرستین😍💜

خانواده منم بهم میگن بچه نیار

اگه بیارم فک کنم طرد بشم🤣

چقد بیشعورن بعضیا تو این سایت،  منی که فقط تو مجازی باهاشونم، نمیتونم تحملشون کنم، وایی بحال اطرافیانشون، مثلا یکیو ریپلایی میکنی با مهربونی باهاش حرف میزنی، ولی اون مثل سگ پاچتو میگیره،،  چخبرتووووووونه بابا، اینجا سایته ها، باغ وحش نیست که... یکم ارومتر،  چخه
1904

حتما موقع زایمانت اذیت میشه برا همین گفته،من دوتا دارم،خیلی اذیت کردیم مامانمو..باهام اتمام حجت کرده باز بچه بیاری کمکم نمیکنه

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
چهار سالشه گلم

خوبه که فاصله سنی شون ،من فکر کردم اولی یک ماهه است

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
1918