2410
2553

از چی توی زندگیتون شکر گذارید ؟

شکر میکنم سقفی بالاسرمه ازدواج کردم شوهرم ادم سالمیه بچه امم سالم و کنار هم هسیم و سلامتی داریم پدر مادرم خوبند و به داشتن خانواده شوهرم افتخار میکنم و کسر شان ام نیستند

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وجود بچه هام

پدر مادرم

خاهرم

شوهرم

سلامتی🙂💞💞💞💞

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2714

منم اول سلامتی خودمو و خونوادم دوم همین سقف بالا سرم با اینکه خیلی کوچیکه و هنوز برا خودمونو نساختم سوم دخمممممملم و شوهرم چهارم هم یه خواهر دارااااااام ماه مااااااه عااااشقشم اون نبود تو زندگی خیلی تنها بودم حتی با وجود مادرم و یه خواهر و برادر دیکه ولی اون اصلا یه چییییز دیگست از مادر بهم نزدیک تره و برام خیلی کارا کرده

همسرم و چرخ خياطي عزيزم

خونه مادر شوهرم😅😅اخه الان ما توشيم

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

خدارو شکر میکنم بخاطر داشتن مامانم 

همیشه بودن مامانم شادم می‌کنه و خوشحال 

شادم بخاطر اینکه خانواده خوبی دارم و مامانم مثل کوه هوامو داره 

خدارو شکر میکنم اگه خیلی چیزا ازم گرفت ولی خانواده خوبمو دارم

خواهرم

دوست پسرم

دوستام

بدن و سلامتیم

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706