1920
1924

از چی توی زندگیتون شکر گذارید ؟

شکر میکنم سقفی بالاسرمه ازدواج کردم شوهرم ادم سالمیه بچه امم سالم و کنار هم هسیم و سلامتی داریم پدر مادرم خوبند و به داشتن خانواده شوهرم افتخار میکنم و کسر شان ام نیستند

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه و عسل).دود دادن عنبر نسا روزی ک پاک میشید قبل اینکه بخای بری حمام.مصرف فولیک اسید هرشب قبل خواب.مصرف ویتامینdهرماه با دوز  ۵۰ هزار.قبل خواب روعن سیاه دانه ب شکم و قسمت رحم. ب شوهرتم هر شب یک استکان نصفش عرق کاسنی نصفش اب بده  بخوره بعد از ۳ ماه اقدام داشته باش انشالله خداوند بهتون ی فرزند صالح میده شک نکن

خدا

کتابام

خانوادم

درس و دانشگاه

هر وقت دلت گرفت و حس کردی راهی وجود نداره وضو بگیر و قرآن رو به فارسی بخون💜 وقتی متوجه بزرگی خدا میشی میبینی مشکلت خیلی کوچیک تر از چیزیه که خدا راهی براش نداشته باشه😌داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی،شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

وجود بچه هام

پدر مادرم

خاهرم

شوهرم

سلامتی🙂💞💞💞💞

۹/۹/۹۹ به تموم ارزوهای دلم رسیدم ابجیم به حاجتش رسیده منم کارم حل شده 🥰 سایه ات از سرمان کم نشود حضرت یار😍💖⚘دوستت دارم رضا عشقم😘جانی و دلی ای دل و جانم همه تو😍😘🤩🌷عاشقتم ایلین من🤩💗عاشق خانوادمم😘 تو این دنیا هیییییچیزی غیر ممکن نیس هیچوقت از خاسته هایی ک دارین دور نشین و درخونه خدارو تا میتونین بزنین باور کنین خدا در بهترین زمان ممکن جواب دعاهاتونو میده اگه خدا الان حاجتتو نداده واسه اینه ک داره خوشگلشون میکنه😍😍😍😍میشه برای حاجت دل منو خواهرم یه صلوات بفرسی🌷

منم اول سلامتی خودمو و خونوادم دوم همین سقف بالا سرم با اینکه خیلی کوچیکه و هنوز برا خودمونو نساختم سوم دخمممممملم و شوهرم چهارم هم یه خواهر دارااااااام ماه مااااااه عااااشقشم اون نبود تو زندگی خیلی تنها بودم حتی با وجود مادرم و یه خواهر و برادر دیکه ولی اون اصلا یه چییییز دیگست از مادر بهم نزدیک تره و برام خیلی کارا کرده

1911
وای 😍 رشتتون چیه

ژنتیک 

امسال قبول شدم 🙄😍

هر وقت دلت گرفت و حس کردی راهی وجود نداره وضو بگیر و قرآن رو به فارسی بخون💜 وقتی متوجه بزرگی خدا میشی میبینی مشکلت خیلی کوچیک تر از چیزیه که خدا راهی براش نداشته باشه😌داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی،شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

خدارو شکر میکنم بخاطر داشتن مامانم 

همیشه بودن مامانم شادم می‌کنه و خوشحال 

شادم بخاطر اینکه خانواده خوبی دارم و مامانم مثل کوه هوامو داره 

خدارو شکر میکنم اگه خیلی چیزا ازم گرفت ولی خانواده خوبمو دارم

خواهرم

دوست پسرم

دوستام

بدن و سلامتیم

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
1826

من به خاطر همه چیزایی که دارم وندارم خداروشکر میکنم چون داشته هام نعمتن ونداشته هام حکمت🙏🌺

خداجون خیلی دوست دارم😍در تاریخ ۹.۹.۹۹من و شوهرم وبچه هام خوشبخت ترین آدم های زمینیم😌😌🌻🖤درک نبودنت واسه من آسون نیست بابا🖤بابا خیلی دوستت دارم دلم برات تنگ شده😢خدایا مواظب بهترینم باش🙏💔🖤

دلگرمم ب همه ی اون کسانی که منو ب این دنیا وصل کردن و با بودم کنارشون حال دلم خوبه

پدرو مادرم

پسرم

همسرم

خواهرم

و دوستان خوبم

مثل ابر بهار میبارم حال و روزم شبیه پاییزه 🍁اونی که با تو بوده میفهمه بی تو بودن چقدر غم انگیزه😔ای همه دارو ندارم کم نشو از روزگارم جون اینکه بی تو باشم و ندارم❤بعدتوحالم عوض شد تازه قلبموشناختم همه زندگیمو با فکرتو ساختم❤بامن باش تو تمام آرزومی       دلتنگم حتی وقتی روبرومی میجنگم واسه بوسیدن رویات  میمیرم هرجادورم ازنفسهات.....                

همع چی

اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یسریامث میمونی میمونن ک براشون الماس میخری میرن میفروشن موز میخرن همینقد بی لیاقت...🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
1918