2726

شوهرم یکسال با خانوادم قهر کرده وکاملا خودش مقصر..مقصر صد درصد ها... ولی اصلا پشیمون نیس... من چند بار رفتم قهر... هر بار خودم برگشتم اصلا حتی دنبالم نیومد... سراغمم نگرفت... انقد جلو من فحش خونوادم میده بابام و مامانم.... منم اوایل جواب نمی‌دادم بعد دیدم فایده نداره حالا هر چی میگه میگم برا خودت و خونوادت.. دست بزن داره... چی بگم براتون.... تصمیم گرفتم جدا شم... ولی بچه 2 ساله دارم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر مشکل فقط همینه به نظرم اصلا تحریکش نکن اصلا هم برات مهم نباشه خونه بابات نمیاد خودت برو و بیا اصلا هم سر بخثو وا نکن که کار به بی حرمتی بکشه ... دیگه ام بچه دار نشو... طلاق سختی های خدشو داره

شوهر من. ولی تقصیر خانوادمه. منم پشت شوهرم میمونم. هر چی خانوادم گفتن  جوابشونو دادم و خواهم داد چون واقعا از اول حق با ما بود. 

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
خب نیاد خونه مامان بابات قهر باشه چی میشه حالا 

به درک نیاد... تا یه بحثی میشه فحششون میده... نمیزاره بچمو درست ببرم ببینن... خودمم نمیزاره زیاد برم... 10 دقیقه راه هست تا خونه بابام 20 روز نرفتم

سلام اره من همین شرایط شمارو داشتم ولی بچه ندارم اماهیچ وقت قهرنکردم برم چون میدونستم طلاق نمیگیرم ش ...

بچه دار نشو.... اشتباهی که من کردمو نکن... با بچه شرایطت خیلی سختره

وای تقریبا مثه منی منم دارم جدا میشم

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
شوهر من. ولی تقصیر خانوادمه. منم پشت شوهرم میمونم. هر چی خانوادم گفتن  جوابشونو دادم و خواهم دا ...

پشیمون میشید شوهردرسته عزیز امانه به اندازه خانواده ت.چون خدایی نکرده شوهرت بمیره تومیتونی ازدواج کنی اما اگه واسه پدرومادرت بی افته تونمیتونی جایگزین بیاری..تااخرعمرپشیمون میشی

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2706