2733
2734
عنوان

شدم یه مرده متحرک:)

1016 بازدید | 23 پست

حال روحی و جسمیم داغونه.... 

افسردگی شدید دارم خانوادم اصرار دارن به درس خوندنم و رتبه عالی امسال کنکور دارم... به اجبار همه فضای مجازیمو پاک کردن من بین دوست هام دختر شیطونیم خیلی حالم پیششون خوب میشه ولی تو شهر کوچیک و با یعالمه محدودیت زن ها زندگی میکنم که نمیتونم جز مدرسه دوست هامو جای دیگه ببینم الان 6 ماهه که من با دوست هام که تنها دلخوشیم بودن حتی یه چت خشک و خالی هم نکردم ☹️

حس میکنم حس های دخترانگیم رو از دست دادم من قبلا تو خونه هم آرایش میکردم عکس میگرفتم.... الان نزدیک چند ماهه که اصلا آرایش نکردم چون اصلا اصلا اصلا بیرون نمیرم حتی پامو تو حیاط نمیزارم گوشه گیر و..... 

باورتون میشه اگه بهتون بگم من حتی یه لاکم ندارم؟! دخترهای دیگه رو میبینم حسودیم میشه☹️

اصلا شوق هیچیه هیچی رو ندارم 

تنها دلخوشی این روز هام عشقمه که اونم هزار بار باهم بحث و دعوا داریم😢

تو خونه شرایط داغونی دارم همش دعوا و.... 

اشتها اصلا ندارم روزی یک وعده هم غذا نمیخورم شدم 48 کیلو 

😭خرید نرفتم حتی قبل کرونا هم اینطوری بودم لباس های درست و حسابی ندارم 😭

از خودم بدم میاد.... از خانوادم که به این روز انداختنم

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭😭😭😭نگوووو

توم اینطوریی؟ 😢☹️

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2728
درستو بخون... پیشرفت کن... مستقل شو  تو روشون وایسا  جداشو

عاره حتما باید اینکارو بکنم😭

بهشون همیناروبگو عزیزم بگو ی دکتر افسرده بدبخت میخواین؟ 

هیچکس نیست حتی حالمو بپرسه تو این خونه اصلا اصلا مهم نیستم براشون

2738
توم اینطوریی؟ 😢☹️

وقتی اینارو گفتی یاد خودم افتادم. خب من مثل تو پشت کنکوری نیستمو خانوادمم ازم انتظار نمره ان چنانی ندارن. میگن هرچی شدی عب نداره. 

اما قضایای دیگه ای که گفتی منم مثل تو☹️بسوزه پدر نوجوونی  

ماه پشت ابر نمیمونه ولی غصه پشت خنده چرا:)
پس مشکل افسردگیت همین عشقته

قبل اونم اینطوری بودم یک سال و نیمه تقریبا

خوشگلم اون تاپیک بالامو گزارش میزنی برام ؟

بله چشم❤️

بدتر شدی حتما  باور کن همینم خیلی تاثیر داره اگه انگیزه بت میداد میدونستی یکی هواتو داره و بهت ...

خیلی سعی میکنه حالمو خوب بکنه ولی خب رابطمون مجازیه دیگه انتظار زیادی هم نمیشه ازش داشت☹️

2706