2703
2553
عنوان

اومدیم خونه مادرشوهرم اینا😂😂😂

2157 بازدید | 42 پست

بعدظهر اومدیم وارد شدیم بوی بدددی خفه مون کرد.شوهرم نشست هی میگفت این بو چیه؟؟؟؟بعد ی دفه داد زد اهااااا این بو واجبیهههه😂😂کی حمومهههه وااای فلانی(خواهرشوهرم)حمومهههه بعد ی دفه یادش افتاد چ گفته گف هعییی حواسم نبود😂😂😂

آره دیگهههه خواهرشوهرم  عقد کرده الانم شوهرش اومد دنبالش رفتن 😂شب جمعه س وووو بلاخره آداب و رسومش😂😂

ایشالا قسمت همه مجردا😂

ولی جدی جدی من هیجوقت روم نمیشد جلو پدرمادرم این مسائل😉😂

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲

چقدرم سنتي عمل ميكنن در حضور بزرگان

طبقه بالايي و پاييني ها هم ميفهمن اينا مراسم داشتن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ولی ماشالله شوهرت خیلی خوب روش شده هااااا

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر
2714

مگه واجبی چقد بو دارا؟؟

من همیشه استقاده میکنم

البته تیزبر بسته بندی صورتی

واجبی چیز دیگه ایی؟؟

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
ولی ماشالله شوهرت خیلی خوب روش شده هااااا

حواس نبود اصلا😂

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
2706