2733
2734
عنوان

دعوای منوعشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 920 بازدید | 109 پست
پسره هم نباید قبول میکرده  تا اون نخواد طرف هیچکاری نمیتونه بکنه

یعس کاملا درست میگی

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

طرف رفته با یکی دیگه رل زده خیلی راحت خب فردا هم دوباره یکی دیگه میاد شما رو ول می کنه میره با یکی دیگه .شما گزینه جایگزینی خب حالا هیچ کس اینکه از خداشه بزار دوباره برم باهمین حالا این وسط یه دختری زن دیگه پیدا شد خدا بزرگ با اونم رل می زنم.

یعنی اسوه وفاداری تشریف داره.

مقصر دوستت ندون اگه طرفت مشکل نداشت .دوستت قاپش نمی تونست بدزده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نباید ب هم نزدیکشون میکردی

الان چیکارکنم عاشقشم امشب باخط دیگ بهش پیام دادم نقش یکی ازدوستاموبازی کردم گفتم دوستداره برگرد عصبی شد میدونم دوستمداره ولی داره لج میکنه

2728
الان چیکارکنم عاشقشم امشب باخط دیگ بهش پیام دادم نقش یکی ازدوستاموبازی کردم گفتم دوستداره برگرد عصبی ...

دیونه اون بهت خیانت کرده عوض اینکه تو خودتو بگیری اون گرفته اصلا طرفش نرو بزار فک کنه از دستت داده خودش پشیمون میشه میاد

برا حاجت دل منم دعا میکنین؟؟؟😢😔
2738
یباردیگ کات کردیم بعددوماه برگشت گفت دیگ تنهات نمیزارم ولی بازم گذاشت

خب پس نگو ادم خوبیه به نظر من هر وقت تنهاست یاد شما میوفته بلاخره عزیز چشمات باز کن خودت سبک سنگین کن این وسطم فقط به خودت فکر بکن

2706