2737
2734
عنوان

دعوای منوعشقم

920 بازدید | 109 پست

بچه هامن نزدیک دوماهه باعشقم دعوام شده کات کردیم دعوامونم سرااین بود ک کن باشماره دوستم امتحانش کردم پانداد ولی بعدش دوستم باهاش هرجوریکه شده بودرل زده بود خلاصه بامن بحثش شدک چرابچه بازی کردم بعدم کات کردیم چن روزپیش پیام دادم ک بیاددوباره باهم باشیم قبول نکرد بنظرتون چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ دوسش داری برو باهاش نداری ک هیچ.

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2731

رل من انقدر سگه خودمم میترسم ازش چ برسه دوستامو دخترا دیگ😑😑بعضی وقتا ناراحت میشم ولی بعدس مبگم خداروشکر اینجوری خیالم ازش راحته

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2738
2706