2733
2734
عنوان

تورو خدا کمک آیا میتونه از علایم بعد لقاح و بارداری باشه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 42 پست
بابا مکافات بود دوتا قابلمه بزرگ میذاشتم میجوشید 

بهتر از خوردن گلم. دو تا قابلمه میذاری دم دست حله بقیش
فک کن مجبور باشی صبح ناشتا یه کپسول ناجور رو قورت بدی خیلی حس بدیه خدایی. ولی نشستن تو آب به آدم آرامش میده

من کاری به 9/9/99 ندارم ولی خود این تاریخ افتاده دنبالم! راستش موعد پری بعدیم هست درواقع اگه تو این تاریخ پری نشم و بی بی چکم + بشه منم به هدفم رسیدم.   
بابا مکافات بود دوتا قابلمه بزرگ میذاشتم میجوشید 

حالا احساس کردی که تاثیر گذاشته باشه؟

من کاری به 9/9/99 ندارم ولی خود این تاریخ افتاده دنبالم! راستش موعد پری بعدیم هست درواقع اگه تو این تاریخ پری نشم و بی بی چکم + بشه منم به هدفم رسیدم.   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهتر از خوردن گلم. دو تا قابلمه میذاری دم دست حله بقیش فک کن مجبور باشی صبح ناشتا یه کپسول ناجور رو ...

آره قرص که سخته ولی دعا کن دوباره همینو تجویز نکنه چون احتمالش هست اخه شوهرم باید میبر تو وان میریخت هی غر میزد 

2728
آره قرص که سخته ولی دعا کن دوباره همینو تجویز نکنه چون احتمالش هست اخه شوهرم باید میبر تو وان میریخت ...

بنده خدا   

نه حس خاصی ندارم 

حالا ان شاالله باردار میشی و تاثیرش مشخص میشه

2738
😂😂😂 راستی من پیش یه قابله خانگب رفتم اون واقعا تاثیرشو دیدم  گفت انقدر خودتو تو پریدی شستی ...

مگه تو پری خودتو میشوری؟ من اگه حتی با آب گرم هم خودمو بشورم دچار سردی خیلی زیادی تو رحم میشم. من فقط خودمو پاک میکنم . حالا مشکلی که پیش نیومده خدانکرده؟