2703
2553

از دیروز و پریروز امانمو بریده یه سره تخمدان چپم درد میکنه با پهلوی چپم دست هم میزنم بیشر میشه جوری که به ران پام میزنه و درد دارم خیلی دردش ادامه داره و دو سه روزه اینجوریم کلا از وقتی اقدام کردم ترشحم دارم ترشحات آبکی ...امروزم کلی حس میکنم میخوام پری بشم زیر دلم دقیقا مث روزایی هستش که آدم میخواد پری بشه یه جوریه اما خوب ۸ روز به پریم مونده...روز ۲۲ سیکلمه و روزای تخمکگذاریم اقدام کردم که ۵ روز از اقدامم گذشته روز ۱۹ هم یکم خونابه دیدم

این درد تخمدان اذیتم میکنه شدید نیس اما یه سرست 

به نظرتون ممکنه باردار باشم؟و از علایم لانه گزینی باشه؟

کیا تخمدانشون درد میکردو بعد فهمیدن باردار بودن ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو پنج روز سریع علائم بارداری نشون نمیده ولی این علائما رو به فال نیک بگیر ایشالا که برا باردار شدنه

گروه زرد💛قد ۱۷۱💛وزن اولیه۸۷💛وزن فعلی۸۴💛وزن هدف۶۵💛 دعاکنید منم مامان بشم😔💔💔
2720
واس لانه گزینی میگم ببخشید اشتباه نوشتم ۷ روزه نه ۵ روز

احتمالش هست برا لانه گزینی باشه.انشالله که خیره♥️

گروه زرد💛قد ۱۷۱💛وزن اولیه۸۷💛وزن فعلی۸۴💛وزن هدف۶۵💛 دعاکنید منم مامان بشم😔💔💔
2714

آخه هیچ علامتی صد در صد نیست گلم فقط باید صبر کنی. ولی انشاالله که از بارداری باشه

من کاری به 9/9/99 ندارم ولی خود این تاریخ افتاده دنبالم! راستش موعد پری بعدیم هست درواقع اگه تو این تاریخ پری نشم و بی بی چکم + بشه منم به هدفم رسیدم.   
اسم کاربریت☹☹

ای بابا همینه دیگه. یوقتایی یچیزایی نمیشه جز تحمل چاره ای نیست  

من کاری به 9/9/99 ندارم ولی خود این تاریخ افتاده دنبالم! راستش موعد پری بعدیم هست درواقع اگه تو این تاریخ پری نشم و بی بی چکم + بشه منم به هدفم رسیدم.   
2706