2726

خواهشا تبلیغ نکنید حقیقت بگید

خدایا خودت مراقب همه کوچولو ها باش برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا صاحب الزمانذو سلامتی همه تودلیا صلوات الهم صل علی محمد و ال محمد 

دکتر یاوری 

به نظر من خیلی کارش خوبه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
دکتر یاوری  به نظر من خیلی کارش خوبه

کدوم سمت هستن؟شما چه کاری انجام دادین پیششون؟

خدایا خودت مراقب همه کوچولو ها باش برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا صاحب الزمانذو سلامتی همه تودلیا صلوات الهم صل علی محمد و ال محمد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تشکر کدوم سمت هستن؟شما برای چه کاری انجام دادین پیششون؟

ما همیشه میریم پیش ایشون

دندونم نیاز به عصب کشی داشت انجام داد و روکش کرد

و یکی از دندونام هم کشید

دخترداییم هم ارتودنسیش رو اونجا رفت 

مطبش هم نهم غربی شاهین ویلا است بغل دست شیرینی ماه بانو یه ساختمان پزشکان هست طبقه اول

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
ما همیشه میریم پیش ایشون دندونم نیاز به عصب کشی داشت انجام داد و روکش کرد و یکی از دندونام هم کشید ...

تشکر عزیزم ممنون از اطلاعاتتون