2737
2734
عنوان

جایگزین قرص ماشین ظرفشویی

8353 بازدید | 42 پست

سلام دوستان. با توجه به اینکه قرص ماشین ظرفشویی خیلی گرون شده و ارزونا خیلی خوب پاک نمیکنن، تو بعضی سایتای خارجی دیدم از این روش استفاده میکنن به جای قرص ماشین ظرفشویی: سه قطره مایع ظرفشویی رو میریزن توی جای قرص (رو درش) و بقیه اش رو با جوش شیرین پر میکنن. میخواستم ببینم کسی تا حالا استفاده کرده از این روش؟ نتیجه اش چطور بوده؟ ممنونم

عزیزم قرص ماشین ظرفشویی هوم پلاس چرا استفاده نمیکنید؟ هم قیمتش عالیه هم اینکه کیفیتش خیلی بالاست

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی؟ میشه برام عکسشو بفرستید

بله عزیزم این همه محصولاتش عالی

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

مامان من پودر ظرفشويي و با آب ليمو يا سركه و نمك قاطي ميكنه تو قالب يخ ميريزه ميداره تو فريزر بعد كه سفت شد ميتوني بيرون بياريش و هر دفعه يكيش و بزاري تو ماشين 

خيلي هم راضيه

2738
2706