2737
2734
عنوان

تاپیک خواهرم فرار کرد چی بود؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 41 پست
راجع به مرگ شوهرش تاپیک زده بود همه همدردی کردن ولی معلوم شد دروغ میگه عکس شوهر یه بلاگر ترکیه ایو گ ...

واااااو 💔🤦‍♀️

لطفا یه صلوات!!  🙏 برای شما ۳ ثانیه اس برای من کلی امید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه مختصری از گلبهار بگین دقیقا تو همین تاپیک زیاد تسمشو اوردن؟!!

یه خانومی یه داستان عشقی تخیلی ساخته بود با عکسای بلاگر ترکیه ای اخر داستان هم عشقش تو خواب ایست قلبی کرد دایما هم مثل موش و گربه به هم میپریدن این دوتا عاشق

نونو برنج چی

الان میخورم ولی پارسال که رژیم داشتم نمی‌خوردم

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2731
میشه مختصری از گلبهار بگین دقیقا تو همین تاپیک زیاد تسمشو اوردن؟!!

هیچی یه زنه بود میگف شوهرش مرده از ۱۸ سال پیش با هم بودن دوتا بچه هم دارن معلوم بود دروغ بوده مال یه بلاگر ترکیه ای بوده عکسهایی که میزاشته بعدم چقدر خانمای سایت طفلکی ها براش گریه کرده بودن معلوم شد همش دروغ بوده همش😐😐

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
هیچی یه زنه بود میگف شوهرش مرده از ۱۸ سال پیش با هم بودن دوتا بچه هم دارن معلوم بود دروغ بوده مال یه ...

منم اخرش گریه کردم چند روز هم خیلی قدر شوهرم رو دونستم بعد که فهمیدم دروغ بود شدم همون ادم سابق😁

منم اخرش گریه کردم چند روز هم خیلی قدر شوهرم رو دونستم بعد که فهمیدم دروغ بود شدم همون ادم سابق😁

😂😂😂😂

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2738

😂😂😂😂😂😂 ای خدااا چقدر آدم‌میتونه دروغ بگه؟منظورم گلبهاره😲

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              

خدا خیرش بده گل بهار رو چند روز همه با شوهرامون مهربون شدیم 😁😅

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》