2726
عنوان

تاپیک خواهرم فرار کرد چی بود؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 41 پست
خواهر ۱۸ سالش فرار کرده از خونه باباش هم گفته بگیرم ناقصش میکنم

اخه مگه میشه . بعدش ادم بیاد نی نی سایت تعریف کنه؟؟؟

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بعد از تایپک گلبهاره بود چی بود؟

از همون موقع هیچی باور نمیکنم😐

اصلا هم بذا گلبهار ناراحت نشدم😂😐

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
من بعد از تایپک گلبهاره بود چی بود؟ از همون موقع هیچی باور نمیکنم😐 اصلا هم بذا گلبهار ناراحت نشدم ...

منم اولش گلبهارو باور نکردم ولی باااازم وقتی فهمیدم دروغه جا خوردم. 

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 

هیچی خواهر نوجوانش فرار کرده بود

یه عده ام فاز برداشته بودن که آره دختر فرار کرده و آبروی پدر و مادرشو برده،اومد باهاش دعوا کنید و از این حرفا

اینا همون آدمایی هستن،که از قتل دخترایی مثل رومینا حمایت میکنن

به نظر من دختر نووجون هنوز بچه ست،نادونه،و اشتباه کرده،اگه برگشت هم پدر و مادر باید مشکل رو حل کنن،یا برن مشاوره

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
من بعد از تایپک گلبهاره بود چی بود؟ از همون موقع هیچی باور نمیکنم😐 اصلا هم بذا گلبهار ناراحت نشدم ...

میشه مختصری از گلبهار بگین دقیقا تو همین تاپیک زیاد تسمشو اوردن؟!!

لطفا یه صلوات!!  🙏 برای شما ۳ ثانیه اس برای من کلی امید❤
گیاهخواری؟؟برنامه غذاییتو میزاری برام مرسی..

والا عزیزم برنامه خاصی ندارم همه چیز میخورم جز انواع گوشت 😬🌸

منم اولش گلبهارو باور نکردم ولی باااازم وقتی فهمیدم دروغه جا خوردم. 

منم بخداااا میفهمیدم دروغ بود بخدا من حرفهای پارسالمو با شوهرو دوستام یادم نی اون مال ۱۸ سال قبلش یادش بود با نکته به نکته؟!!!😐

آرزویت را برآورد میکند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند . . .              
میشه مختصری از گلبهار بگین دقیقا تو همین سایت زیاد تسمشو اوردن؟!!

راجع به مرگ شوهرش تاپیک زده بود همه همدردی کردن ولی معلوم شد دروغ میگه عکس شوهر یه بلاگر ترکیه ایو گذاشته بود

منم بخداااا میفهمیدم دروغ بود بخدا من حرفهای پارسالمو با شوهرو دوستام یادم نی اون مال ۱۸ سال قبلش یا ...

همووون

2706