2703
2553

سلام دوستای گلم

من میخواستم نظرتونو بدونم از بین دکتر زنان 

الهام قلی پور- هدی طبرستانی- طاهره گلینی مقدم - شیده نصری شما کدوم رو انتخاب میکنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هیچکدوم، فقط ناهید عالیشاه ...عشق منه...

من پیش شیده نصری و گلینی مقدم رفتم از هیچکدوم راضی نبودم... رفتم پیش عالیشاه و از سال 94 مریضشم..واسه هردو زایمانم رفتم پیش خودش...بی نظیره

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋

گلینی مقدم  خوبه و خیلی حساس و دقیق

نصری هم خوبه و خوش اخلاق

من پیش هردوشون رفتم از هر دو راضی بودم

پیش اون دوتا نرفتم 

حالا هی نق بزن زندگیم این‌جوریه اون‌جوریه! اصن زندگی بالا پایین نداشته باشه و روزای بد نباشه که نمیتونی بگی وای امروز چقدر خوش گذشت!اصن آدمای بد نیان تو زندگیت که نمیتونی بگی دمش گرم فلانی چقدر خوب بود...هوا آلوده نباشه صد سال نمیتونی بگی چقدر هوا امروز خوب و عالیه!میدونی چی میخوام بگم؟سیاهیا نباشن سفیدیا معلوم نمیشن رفیق... از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان، فکرتو مشغولِ اونا نکن!چشاتو ببند و فقط و فقط به سفیدیا و قشنگیایِ زندگی فکر کن و خدا رو شکر کن... ✅                                                                                        انصافا چشامونو خیلی‌وقتا جوری می‌بندیم رو زندگی و قشنگیاش، و غرقِ سیاهیا میشیم، یه حالی واسه خودمون درست می‌کنیم که کاری از دستِ هیشکی برنمیاد و خودِ خدا هم نمیتونه اون لحظه به دادمون برسه...🌪                                                                                                             اکثر آشفتگی انسان ها به خاطر دعاهای بی تاثیر است دعا یعنی از خداوند راهنمایی بگیریم نه اینکه او را راهنمایی کنیم که چه کار بکند 😊😊
طاهره گلینی مقدم خیلی بداخلاقه

من سال 94 میرفتم پیشش، رفتم تو اتاقش دیدم همراه با من 3تا مریضِ دیگه هم داخلن...دهنم باز موند از تعجب، بعد یه ماما هم بودن وردستش، مریضا با اون ماما صحبت میکردن، اصلا همه چی قاطی و شلوغ پلوغ بود، نه دکتره صدامو میشنید نه من متوجه میشدم چی میگه... انقد عصبی شدم دیگه نرفتم پیشش.

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
2714
من سال 94 میرفتم پیشش، رفتم تو اتاقش دیدم همراه با من 3تا مریضِ دیگه هم داخلن...دهنم باز موند از تعج ...

پس با این اوصاف خانم گلینی مقدم هم حذف شد

من خیلی دنبال دکتر زنان خوب تو ساری گشتم هر کسی یه چیزی میگه🥺🥺

پس با این اوصاف خانم گلینی مقدم هم حذف شد من خیلی دنبال دکتر زنان خوب تو ساری گشتم هر کسی یه چیزی م ...

من که فقط عالیشاه‌و قبول دارم...حالا یه بار برو پیشش ببین نظر خودت چیه

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
2706