2737
2734
عنوان

پسر ده ماهه من وزنش ۷۵۰۰هست 😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 20 پست
متشکرم نحوه استفاده چجوری هست عزیز و از کجا باید تهیه کرد؟؟

عطاریا دارن 

از یه قاشق چایحوری شروع کن کم کم تو همه چیزایی ک میدی بخوره بریز 

من باهاش حلوا درست میکنم با ردغن حیوانی و شیره خیلی دوش داره

خداجونم بخاطر نی نی خوشقدمی که بهم دادی ممنونم🙏😍🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما انتظار داری بچه با غذا رشد کنه؟؟؟؟؟!

بچه زیر یکسال فقط و فقط با شیر رشد میکنه اصلا اون انزیم که با غذا رشد بگیره رو نداره بدنش تا یکسالگی  وغذا دادن تو این سن صرفا جهت اشنایی با طعم ها و امادگی معده و روده اس و تکامل قدرت بلع و جویدن  این از این 

حالا میریم سراغ شیر؛شیر خودت کافیه براش؟؟قبل از هر وعده غذایی بهش شیر میدی؟یا سعی میکنی با غذا سیرش کنی؟؟اگه شیرت کمه شیر خشک بده 

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
پسره خواهرم ۵ سالشه ۱۷ کیلوعه😂💔😐

به خواهرت بگ‌و خداسو شکر کنه مال من ساشه ۱۷کیلو😂

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2731
بیدارشد قطره اهن با دوقاشق اب یا فروگلوبین بده نیم ساعت بعد یه دونه خرما پوست بگیر دوقاشق ابگرم ودو ...

واسه بچه ده ماهه کلیپ بذاره با گوشی🤐

حتما انتظار داری بچه با غذا رشد کنه؟؟؟؟؟! بچه زیر یکسال فقط و فقط با شیر رشد میکنه اصلا اون انزیم ک ...

شیر خشک نمی خوره

شیر خودم خوب بود ولی الان نیست.چون اگه بود وزنش بهتر بود.

شیر زیاد می خوره ولی غذا هرگز راحت نمی خوره خیلی کم می خوره و با اذیت زیاد