2737
2734
عنوان

شوهرم وسط خیابون گفت گمشو پیاده شو

| مشاهده متن کامل بحث + 3745 بازدید | 157 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهر از کجا بیارم چجوری کمکم کن

عزیزم این کارو نکن

اولین کسی که بهش شک میکنن خود شمایی

دو هفته بعدم اعدامت میکنن😐

اگر شوهرت دائم همین اخلاقو داره به نظر من طلاق بگیر

بزار بچه رو بده به مادرش،باور کن مادرش یه روزم بچه کوچیک تحمل نمیکنه آخر میدن به خودت.

اگر شرایطشو داری طلاق بگیر و منتظر معجزه نباش

بچه هم گناه داره تو این محیط بزرگ بشه.

2728
ممنون تر خدا دعا کن برام منم برات صلوات میفرستم 

چشم ابجی عزیز.دعای ادمای دلشکسته درحق هم مستجاب میشه ایشالا

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
تقصیر خودته . اینقد ساده تی ک حتی توی دعا کردنت خوب دعاش میکنی . من اگه جات بودم الان میگفتم خدایا ب ...

آخه نشستم خدا جواب بده مگه خدا همه چیزو نمیبینه مراقب بندهاشه این داره به من ظلم میکنه با پاره تنم داره منو داره تهدید میکنه خدا جوابشو بده

من نمیدونم همسرت مشکل داره یا نه اما عموما ادمایی که اینقدر زود عصبی میشن و کارای نادرست انجام میدن مشکل دارن و هنوز نتونستن باخودشون کنار بیان اونقدر مغرور هستن که نیازی به نصیحت و مشاوره و دکتر هم ندارن اما باید باهاشون با لطافت صحبت کرد گریه و زاری و طعنه و.. بدتر این ادما رو جری تر میکنه و اعتماد به نفس میده بهشون

2738
برو سم فروشی ها بگو یه گربه میاد اذیتمون میکنه.سم بده بزنم به گوشت بخوره.بمیره

جدی میگی اخه میترسم ببرن پزشک قانونی کالبد شکافی کنن بفهمن . بخدا قسم از این همه ظلم خواستم بکشمش

الان چیزی که شده بخدا استرس دارم

ای بابا 😣 این دیگه چه آدمیه؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

من نمیدونم وقتی میشه با ارامش زندگی کرد و احساس خوشبختی کرد چرا یه عده زندگی دو روزه رو جهنم میکنن چه مرگشونه اصلا قصدشون از زندگی چیه؟اگه ادما همه با هم مهربون و باگذشت بودن چه دنیای زیبایی داشتیم

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
جدی میگی اخه میترسم ببرن پزشک قانونی کالبد شکافی کنن بفهمن . بخدا قسم از این همه ظلم خواستم بکشمش

صد در صد همین کارو میکنن

کاری به این کاربر نداشته باش

خودتو بدبخت تر نکن

خدا ریشه ی ظالم رو از زمین برداره✋

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2706