2733
2734
عنوان

خوشبحال اونایی که😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 59 پست
دکترا اینجور تشخیص نمیدن اوایل گفتن اجازه سقط میدن بعد رفتم یه ازمایش بعد هفته. ۲۰ بارداری بود رفتم ...

عزیزم غیر قانونی برو برا سقط، من غیر قانونی سقط کردم😔 با اینکه بچه ام سالم بود و بخاطر یه مشت حرف چرت و پرت مردم نفهم اینکار کردم😢

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر بچه اولم ۷ ساله دکترم. دیگ اینو‌گفتم شاید خدا رحم کنه بهم ولی تو‌اکو. بد نشون داد از الان حالم ...

منم خواهر ندارم عزیزم،پسر من دوسال و نیمشه،دو بار آنژیو و عمل قلب باز و چندین بار گچ برای پاش واسپیلنت برای شب و ...حالا مشکل بچه اولا چیه؟

انشالله ممنونم اگر دوس داشتین دعام کنین. واقعا محتاجم  و درمانده

هممون محتاج نگاه خداییم . ولی بدون خدایا بار سنگین رو روی دوش کسی میزاره ک میدونه قدرتش رو داره . انشالا ک خدا برات معجزه میکنه و دلتو شاد میکنه

ی صلوات مهمونم کن ....
2731
انشالله ممنونم اگر دوس داشتین دعام کنین. واقعا محتاجم  و درمانده

عزیزم توکل کن بخدا

انشالله تودلیت سالمه

خدا بچتم شفابده الهی امین

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
خوشبحال اونایی ک بچه شون سالمه.  😔 بچه اولم مشکل داره. اونم چندتا. دومی رو باردارم. شب و روزم ...

استرس نداشته باش عزیزم 

استرس برای بچه سمه

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍

عزیزم یکم از بالا به مساله ات نگاه کن .‌بیماری های زیادی هس نداری . شوهرت بالا سرته ک زندگی داری . شکر کن بچن م نباشه چیزی نمیشه شکز خدا کن همه چی ارومتز میشه 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
2738

ایشالا خداوند بهت یه بچه سالم میده غصه نخور

.همه یه دغدغه هایی دارن مثلا من که یه دختر دارم تو خیلی چیزاش موندم مجبور به آگهی شدم ....گفتم که بدونی کسی بی مشکل نیست ایمانتو ازدست نده

2706