2733
2734
زندایییت دایییتو میخاس؟؟ کددمش ناراضی بود تو از کجا خبر داری دعاا بود

آره 

بعدا ازدواجشون مادربزرگم کاغذ دعاشونو به اسم زنداییم و داییم پیدا کرده بود تو تعریفاشون شنیدم 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخام چله حق شناس بگیدم

این چیزی که تو میگی خوبه اشکال نداره آدم دعا کنه 

ولی اونی که من گفتم منظورم جادو بود

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2728

من یکیو میشناختم که گرفت از یکی نمیدونم جن گیر بود روح گیر بود چی بود درست هم شد مثل اب خوردن ولی دیگه ولش نمیکرد هر بار یک درخواستی میکرد ازش اگر نمیکرد دعاشو تمدید نمیکرد یک چیزی هم مینداخت وسط زندگیش اخرشم بنده ی خدا جدا شد..

استاتر من داشتم یوتویوب اسرار ماورا نگاه میکردم یه فیلم بود میگفت که برای دور کردن جن و شیطان و بدی ها و باطل کردن سحر این چیزا 3 روز سوره بقره رو بخونید و روز اپل به مقداری کمک به ناتوان بدید اینجوری شیاطین دور میشن ازتون و فرستگان صدای شما و دعای شما رو میشنون و استحابت میشه یه امتحان بکن

2738
من یکیو میشناختم که گرفت از یکی نمیدونم جن گیر بود روح گیر بود چی بود درست هم شد مثل اب خوردن و ...

آره منم شنیدم چون موکل جن دارن مشکلت رو حل میکنن و بعد همش بابت کاری که برات کردن میگن باید براشون کارایی رو  انجام بدی 

آره منم شنیدم چون موکل جن دارن مشکلت رو حل میکنن و بعد همش بابت کاری که برات کردن میگن باید براشون ک ...

مثلا چه کاری

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
آره منم شنیدم چون موکل جن دارن مشکلت رو حل میکنن و بعد همش بابت کاری که برات کردن میگن باید براشون ک ...

دقیقا یکبار گفت یک مبلغ سنگینی بده نداد یک کاری کرد پای دختره شکست یا درخواست های جنسی گویا اواخر میکرد ازش به هر حال این کارهای حرام که میکنن سنگینیش ول نمیکنه ادمو این بنده ی خدام الان درگیر دارو اعصاب و روان و هزار تا روحانی و  دعا خون و غیره شده ...

2706