2737
2734
عنوان

لاغری با اسپند....

| مشاهده متن کامل بحث + 2300 بازدید | 41 پست
این بنده خدا خودش مشکل داشته یاشوهرش. والا ماواسه همدانیم ولی باید بگرده طبیعیشو پیداکنه،هست ولی نم ...

شوهرش گلم اسپرمش صفر بوده ......خوده همدانین؟؟؟اینجا هست اما کیلو یه تومن من خوزستانم اما الان نمیدونم باشه یانه من خودم واسه کمرم خریدم خوردم باید از ادم مطمعنم بخری ک قاطی نکنه یوقت

واااای اینوارا چیه همش چرته  رژیم کتوژنیک بگیر دو سه ماهه فیت میشی😑

آخه کتوژنیک رو ول کنی باز برمیگردی ماها هم که اهل نون و برنجیم من ترحیح‌میدم کمتر کنم غذامو و لاغر بشم 

شما خودت تجربه داری؟یعنی دیگه نون و برنج نمیخوری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرش گلم اسپرمش صفر بوده ......خوده همدانین؟؟؟اینجا هست اما کیلو یه تومن من خوزستانم اما الان نمیدو ...

خونمون ک تهرانه،خانوادم اهل نهاوند هستن،همگی خونمون تهرانه،اما میگم ک باید بگرده طبیعی پیداکنه،مگرن خودمون عسل میگیریم‌از شهرستان شوهرم اینا،ملایر پدرشوهرم اینا میگن طبیعیه باید بگم بزاش بیاره.

ان شاءالله خدا عوض خیر بهت بده.ممنونم الهی ک نتیجه ببینه میگم هرکاری ک بگی ماانجام دادیم داروی گیاهی داروی شیمیایی،طب سنتی تا۴۰روز همه رو انجام داده.هرچی خواست خداباشه.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2728
عزیزم من همش گرسنه هستم اصلا سیر نمیشم تو اج گرما زیر پنکه میرم زیر پتو و وقتی کولر میزنیم پاهام میش ...

همون اسفند دود کردنیه فقط پاک شدس البته دکتر طب سنتی گفته بود چندبار بشوریم با اب گرم و اب سرد ولی دفعاتشو اصلا یادم نیس

خونمون ک تهرانه،خانوادم واسه نهاوند هستن،اما میگم ک باید بگرده طبیعی پیداکنه،مگرن خودمون عسل میگیریم ...

حالا اینم انجام بده شاید خواست خدا بوده من اینو وایه تو بفرستم انشالله ک بحق بی بی زینب مشکلش حل شه....

همون اسفند دود کردنیه فقط پاک شدس البته دکتر طب سنتی گفته بود چندبار بشوریم با اب گرم و اب سرد ولی د ...

گلم دو شبه دارم میخورم امروز اسهال شدم‌معذرت میخوام طبیعیه؟؟؟؟شما کم کردین؟

حالا اینم انجام بده شاید خواست خدا بوده من اینو وایه تو بفرستم انشالله ک بحق بی بی زینب مشکلش حل شه. ...

ممنونم خیلی لطف کردی ان شاءالله بحق این دعای قشنگی ک کردی جواب بگیره.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2738
گلم دو شبه دارم میخورم امروز اسهال شدم‌معذرت میخوام طبیعیه؟؟؟؟شما کم کردین؟

برا چاقی شکم دکتر گفته بود ولی نتوستم خوردنش سخته برام  اسفند گرم و خشکه اسهال بنظرم طبیعی نیس از دکتر حتما بپرس ضرر برات نداشته باشه

آخه کتوژنیک رو ول کنی باز برمیگردی ماها هم که اهل نون و برنجیم من ترحیح‌میدم کمتر کنم غذامو و لاغر ب ...

جای برنج پلو با گل کلم درست میکنم و جای نونم نون کتویی میپزم خب هر چیزی تاوانی داره دیگه آدمای چاق باید تا اخر عمرشون یسری حساب کتابو ول نکنن

همه توضیح بدم تو این تاپیک کامل گفتم بخونید و اینکه