2410
2553
عنوان

لاغری با اسپند....

| مشاهده متن کامل بحث + 2290 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیز اون تاپیک قفل شد،اومدم اینجا ،ممنونم عزیزم،بعد بپرس اون نون چکارمیکنه برای مرد،دستورشو پرسیدین،ممن ونم.

خدابدنده چ عملی کردین؟ان شاءالله زود خوب شین

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
چشم حتما تا برم ازش میپرسم.....ممنون گلم دیسک کمرمو عمل کردم

چشمتون سلامت ان شاءالله.

ممنونم لطف میکنی.

اخی خیلی مراقب باشین ازاین ب بعد حواستون ب بلندشدن و نشستنتون باشه،باربرداشتن و چطوری بردارین،از زمین.

از روزمین چیزی خواستین بردارین بشینین و بردارین خودتونو خم نکنین.خلاصه خیلی حواستون باشه،پله زیاد بالاوپایین نکنین،براتون سمه.

توکلتون ب خدا.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2714
ممنون گلم چشم...شمام مشکل داشتین؟؟؟ دقیقا حرفای پزشکمو گفتین

ن ولی خیلی از اطرافیان برای بلندشدن و نشستن توصیه شنیدم برای مردم عادی چ برسه برای اینا ک مشکل دیسک کمر داشتن،ی سریاشو از دوستانوآشناها ک دیسک داشتم شنیدم اینجوری شد ک تجربه کسب کردم گفتم بهتون بگم،مراقب باشین.

40تا تخم مرغ محلی بگیر حتما باید تخم‌ مرغ ها مال مرغ هایی باشن که خروس پیششون باشه بعد نخود آسیاب کن . هرشب سفیده 5تا تخم مرغ با دو قاشق آرد نخود مخلوط کن و فلفل تند و زرد چوبه و یه کم نمک هم بهش بزن من برا شوهرم خیلی تند درستش کردم . بعد تابه رو بزار تا قشنگ داغ شه یه کم روغن زیتون بریز و مواد رو بریز تو تابه چن دیقه بعد برگردون اون روش . بعد با یه قاشق عسل طبیعی بخوراگه با 40تا تخم مرغ نتیجه نگرف بازم تخم مرغ بگیره من خودم 80تا گرفتم هنوز 15تا ازشون داشتم که باردار شدم

عسل طبیعی منظورش عسل وحشیه مال کٌنار و کوه باشه ن عسلای صندوقی......کجایین سمتتون عسل هست؟

واقعا ازت ممنونم ی دنیا.

عسل طبیعی منظورش عسل وحشیه مال کٌنار و کوه باشه ن عسلای صندوقی......کجایین سمتتون عسل هست؟

این بنده خدا خودش مشکل داشته یاشوهرش.

والا ماواسه همدانیم ولی باید بگرده طبیعیشو پیداکنه،هست ولی نمیدونیم طبیعیه یان.

2706