2737
2734

زندایی من خودش رک میگه از یه دعا نویس دعا میگیره واسه داییم. میگه منو دخترم هرچهل روز یه بار دعا میگیریم(شوهردخترش خیانت کرده بود). گاهی تو جمع تا نشسته داره با تسبیح ذکر میخونه به داییم نگاه میکنه:/

به خالمم اصرار میکرد برو واسه زندگیت بگیر.

ولی بنظرم زندکیاشون مزخرفه؛داییم عین مونگولا شده اون شوهر به چه درد میخوره آخع...

خدایا گناهانم را نادیده بگیر؛همانگونه که دعاهایم را نادیده میگیری!
پس اینطوری بوده قضیه بسته بوده تا امیدوار بشه دست روزگار تو رو شاید بعدا بهش برسونه.  بازم عجیب ...

دقیقا همیشه میگفت بری و زنده بشی اخرش مال خودمی‌کسی حق نداره انگشت کوچیکش هم سمتت بگیره امیدوار بوده چرخ روزگار شاید بتونه یه جایی یه روزی یه سالی و یه مکانی ما دوتا رو بهم برسونه 

اخه اگ دوستم داشت ایکاش بجاش یکار دیه میکرد تا بختمو ببنده ازش بدم اومد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب شد که ازدواج کردی و متوجه شدی

ازدواج نکردم هنوز ولی خاستگار زیاد دارم 

از وقتی بختمو بسته بود حتا خاستگار هم نداشتم از وقتی باز کردن خاستگار پشت سرهم دارم 

درهرحال به پسرا نمیشه اعتماد کرد هرکاری از دستشون برمیاد

2728
2738

سلام این کانال یوتیوب طلسمات اعظم هست.https://youtu.be/S4jwpBe2pHg سید محمد امین موسوی 

تازه کانال رو زدن هرکی علاقه داره بیاد. دعا نویس معروفی هستن. سید محمد امین موسوی آموزش ها و طلسمات هایی رو بصورت کاملا رایگان در کانال یوتیوب میزارن و هر سوالی که داشتید سید جوابگو هستن

2706