2733
2734

نکن عزیز من نکن ، گناهه 

خدا دوتا از فرشته هاشو تا روز قیامت توی غار از پا اویزون کرده فقط بخاطر همین دعا و سحر و جادو ...

نکنید توروخدا 😑😑

ط گر گناه من شوی ، توبه نمیکنم ز تو ، جام لبت نوشم و باز گناه کنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا بله

خدا رحمتش کنه ۳۰ تومن بیشتر پول نگرفت 

یعنی بهش تراول ۵۰تومنی دادم گفت زیاده ۲۰ تومن بهم برگردوند

باطل سحر برام انجام داد

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728

من دوستم رفته یک تومنم داده خیلی هم اعتقاد پیدا کرده و امیدوار امیدوار به ازدواج اما الان که یکسال گذشته ما موردی ندیدیم براش بعد 4بارم رفته پیش چند نفرم رفته الان بهش گفتن 40سالگی حتمن  ازدواج میکنی موفق موفق.  35سالشه دوستم 

2738

بچه ها توروخدا بگید من چکارکنم😭😭😭

من رابطه م باعشقم عالی بود عااااالی ولی الان افتضااااح ب تمام معناشده ب معنی واقعی کلمه ازم دور شده میفهمممم همش میخاد تموم کنه... تمومم میکنه هاااا باز میگرده 

میشه بگید برا باطل السحر قوی چِ خاکی باید بریزم؟😔😔😔😔

من دوسش دارم💔

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
چه عشقی بوده که ولتم کرده تازه رفته بختت رو هم بسته عجیب ادمی بوده 

والاه منم موندم تو کار خدا به گفته اون ادمی ک بختمو باز کرد میگفت خیلی دوست داشت خیلی عاشقت بود واسه همین نخاسته مال کسی بشی بختتو بسته 

اخه ابجی بخاطر خانواده هامون جداشدیم ن مادر اون ن مادر و پدر من راضی به این وصلت بودن من و اون به خیلی ها روی اوردیم کمکمون کنن ک بهم برسیم ولی همه مخالف بودن دیه به نفع دوتامون بود ک جدا بشیم و جدا شدیم اونم رفته بختمو بست 

والاه منم موندم تو کار خدا به گفته اون ادمی ک بختمو باز کرد میگفت خیلی دوست داشت خیلی عاشقت بود واسه ...

پس اینطوری بوده قضیه بسته بوده تا امیدوار بشه دست روزگار تو رو شاید بعدا بهش برسونه.  بازم عجیب بوده 

2706