2737
2734
عنوان

بیضه نزول نکرده و وایتکس در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 28 پست
نت علایم سرماخوردگی هم مینویسه سرطان بیخیال بابا به فکر درمانش باش الکی هم عذاب وجدان نداشته باش و ...

مرسی عزیز دلم ممنون بخاطر دلداریت

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چرا نبردی براش آمپولو بزنه قبل سه ماهگی 

اخه گفتن امپولش باعث بلوغ زود رس میشه منم ترسیدم

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2728
نمیدونم نشنیده بودم. من دیر متوجه شدم پسرم رو یک سالش بود به عمل کشیده شد امیدوارم برا شما چنین نشه. ...

بستری هم شد ای جانم دکتر که بهم گف تا هفت ماهگی صبر کن اگه نیومد عمل بهترین راه درمانه خیلی اذیت شد گل پسرت؟

بستری هم شد ای جانم دکتر که بهم گف تا هفت ماهگی صبر کن اگه نیومد عمل بهترین راه درمانه خیلی اذیت شد ...

بله عزیزم بعداز عمل یه شب بیمارستان بود برا پسرمو گفت تا یکسالگی صبر کن خیلی امید داشتم خودش نزول کنه اما متاسفانه شد اما خدا رو شکر دکترش خوب بود 

بله عزیزم بعداز عمل یه شب بیمارستان بود برا پسرمو گفت تا یکسالگی صبر کن خیلی امید داشتم خودش نزول کن ...

ای جانم عزیزم برای منم دعا کن بیضه تو کانال بود یا شکم؟

2738
ای جانم عزیزم برای منم دعا کن بیضه تو کانال بود یا شکم؟

تو کانال بود دکترش هرچی بادست تلاش کرد بیاد پایین نشد که نشد اینم شانس من دختر داشتم بعد از 14 سال خدا یه پسر بهم داد چقد سر این موضوع تا یکسال گریه ها که نکردم بلاخره به خیر گذشت الان 4سالش هس. برات عزیزم سوره یاسین میخونم که شما هم به آرامش برسی. 

تو کانال بود دکترش هرچی بادست تلاش کرد بیاد پایین نشد که نشد اینم شانس من دختر داشتم بعد از 14 سال خ ...

ممنونم عزیزدلمممم خدا خیرت بده منم خیلی عذاب وجدان دارم میگم چیکار کردم که اینجوری شد مرسی عزیزم که جوابمو دادی 

اصلا عزیزم نگران نباش خوب میشه امیدوارم این بار با خبر خوش بیای تاپیک بزنی 

فدات شم مهربون