2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من کرونا گرفتم دو تا بچم هم گرفتن ولی خدا رو شکر خوب شدن.تب شدید و بدارومی و بی اشتهایی  

من امروز فهمیدم کرونا دارم حالا چکار کنم دوتا بچه دارم پنج ساله و پنج ماهه شیرخوار

2738

پسر عموی من و زنش گرفتن دو تا بچه دارن

پسر کوچیکترش تب کرد مریض شد گفتن احتمالا کروناست ولی ازش تست نگرفتن چون قبلش پدر مادرش تست دادن مثبت شد

ولی سبکتر از پدر مادرش گرفت

پسر من گرفت ۳ چهار روز تبو اسهالو بی حالی داشت

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
من بچه های داییهام همشون گرفتن ولی همشکن از مامان باباهاشون خفیف تر بودن.یکیشون که فقط واکنش پوستی ن ...

خودم کرونا خفیف دارم فقط بویایی ندارم از بچه هام نگرانم چکارکنم

من امروز فهمیدم کرونا دارم حالا چکار کنم دوتا بچه دارم پنج ساله و پنج ماهه شیرخوار

بچه های منم کوچک بودن ۴ ساله و ۲ ساله‌.اول از همه دعا کن براشون و شربت آبلیمو بهشون بده و ویتامین سی و ترب و هر چیزی که گفتن خوبه برای کرونا 

2706