2726
عنوان

دوباره آقایون بیاین...

655 بازدید | 63 پست

اگه یه مردی بعد از یه مسئله ای خانمش رو ببخشه ولی بعد از اون دیگه سرد باشه رفتارش و جوابشو نده و همش ازش دوری کنه معنیش چیه؟؟؟

عکس العمل خانمش چجوری باید باشه که وضعیت بهتر بشه؟؟؟؟؟

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زمان درستش میکنه

زمان هیچیو درست نمیکنه،تحربه ثابت کرده

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

ظاهری بخشیدتش به خاطر اینکه تشنج درست نکنه ولی در واقع نتونسته ببخشدش

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
مثلا چه مسئله ای? زمان میبره مردها معمولا سخت میبخشن

مثلا یه چیزیو ازش پنهون کرده بخاطر اینکه خجالت میکشیده بگه...

من خانومم

ولی بنظرم اینطور آدمی تکلیفش با خودش روشن نیست

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706