1874
1924
عنوان

دوباره آقایون بیاین...

635 بازدید | 63 پست

اگه یه مردی بعد از یه مسئله ای خانمش رو ببخشه ولی بعد از اون دیگه سرد باشه رفتارش و جوابشو نده و همش ازش دوری کنه معنیش چیه؟؟؟

عکس العمل خانمش چجوری باید باشه که وضعیت بهتر بشه؟؟؟؟؟

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی را هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922
زمان درستش میکنه

زمان هیچیو درست نمیکنه،تحربه ثابت کرده

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی را هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

ظاهری بخشیدتش به خاطر اینکه تشنج درست نکنه ولی در واقع نتونسته ببخشدش

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ینی هنوز از دستش دلخوره یا نتونسته کامل با اون موضوع کنار بیاد😁

💙👑  Best never rest💙👑  درسته که پول واسه ادم خوشبختی نمیاره😬 ولی من ترجیح میدم توی لامبورگینی گریه کنم تا پراید😏😏💫💎 ۹۹/۹/۹ قراره بهترین روزای عمرمو تجربه کنم و به اون چیزی که میخوام برسم😍😎
1911
مثلا چه مسئله ای? زمان میبره مردها معمولا سخت میبخشن

مثلا یه چیزیو ازش پنهون کرده بخاطر اینکه خجالت میکشیده بگه...

1826
ظاهری بخشیدتش به خاطر اینکه تشنج درست نکنه ولی در واقع نتونسته ببخشدش

هیچ وقت قسم دروغ به جونم نمیخوره وقتی خورده مطمئنم بخشیده

ببخشید جواب محمد خوب نبود بیخیال😓

عاشقتم😂😂😂

حالا محمد چی گفت؟

هیچ وقت قسم دروغ به جونم نمیخوره وقتی خورده مطمئنم بخشیده

رفتارش که اینو نمیگه 

شاید هم از چیز دیگه ناراحته

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
اگه مسئله‌ای جز خیانت باشه به مرور زمان درست میشه عزیزم اما خیانت رو نمیتونن ببخشن در هر شرایطی و سر ...

نه خیانت نیست

مثلا یه چیزیو ازش پنهون کرده بخاطر اینکه خجالت میکشیده بگه...

اهان خب یمدت زمان میبره یخوردشم بخاطر لوس کردن 

سعی کنید یادآور اون مسئله نشید و اون کار و چیزی که دوست داره رو براش انجام بدین دلش نرم شه

[ سلام دوستان، موقت با این کاربری وارد شدم تا زمانیکه کاربری قبلی رو آزاد کنن]