2733
2734

یه لحظه(دقیقا ۵ دقیقه  )نگاهم افتاد به گوشی مامانم(دروغ میگم داشتم فوضولی میکردم نوشتم نگاهم افتاد که نصیحتم نکنید )

دیدم دارن راجع بهشون حرف میزنن تو گروه

نفهمیدم درست

انگار از اهواز اومدن و یه سری تتو مخصوص دارن و تو پارک شهید رجایی اصفهان....

حقیقته؟

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب مگه چیه چیکار میکنن

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

😱😱فردا برم پارک ببینم چ خبره

بعدا میام بهتون اطلاع میدم😅😅

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2738
خب مگه چیه چیکار میکنن

تن فروشی.

فقط نمیفهمم ینی چی تتوی هم شکل دارن و اینا

عزیزم بهتر نبود اسمی از اهواز نمیبردی وقتی دقیق اطلاع نداشتی ؟

وای

میشه انقدر دنبال حاشیه نباشید؟من بگم یه سری از یه جا اومدن یه جا که حاشیه درست نشه فرضا؟

بعد وقتی شما میدونید یعنی یه نفر مسول اینو نمیدونه بیاد جمعشون کنه؟

همین

بعد میگن تتو دارن و تیپای....

2706