2733
2734
عنوان

خانما کمک

99 بازدید | 39 پست

سلام عزیزان. من دخترم دوماهو و سه روزشه الان دوروزه که همش میخوابه و شیر خیلی کم میخوره یعنی ۵ دقیقه میخوره بعد میخوابه هرکاری میکنم بیدار نمیشه. وقتی هم بیدار میشه بی حوصله اس و گریه میکنه. نگرانشم میترسم اینطوری شیر میخوره قندش بیوفته یا مریض شده باشه. البته سرماخورده بود که واکسن دوماهگیشو بخاطر سرماخوردگی نزدن اما دیزوز دکتر گفت بهتره و نیاز نیست داروشو بخوره اما اینطوزی شده.

نفخ شدید هم داره. خیلی نگرانم.

مامانم هم کرونا گرفته چند روز پیش(قبل اینکه بدونیم کرونا گرفته پیشش بود. این بیشتر نگرانم میکنه.

لطفا بگید چیکار کنم شیر بخوره

برای نفخش کولیکز بده خیلی عالیه من میدادم اب رو اتش

معده‌ش خوب کارمیکنه؟؟؟

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ی خواهر شوهر منم همش میخوابید نمیتونستیم بیدارش کنیم شیر بخوره واسه همین خواهرشوهرم دماغشو میگرف وقتی نمیتونست نفس بکشه دهنشو باز میکرد زود سینشو میذاشت تو دهنش به زور شیر میداد نگران نباش خانومی چیزی نمیشه 

2728
بچه ی خواهر شوهر منم همش میخوابید نمیتونستیم بیدارش کنیم شیر بخوره واسه همین خواهرشوهرم دماغشو میگرف ...

ممنون عزیزم. اینبار امتحان میکنم ببینم چی میشه

برای نفخش کولیکز بده خیلی عالیه من میدادم اب رو اتش معده‌ش خوب کارمیکنه؟؟؟

دکتر داد اما اصلا تحت هیچ شرایطی نمیخوره. اینقدر جیغ میزنه و گریه میکنه آخرش همه اش رو میریزه بیرون

اره عزیزم گاهی کنکی شیز خشک میخوره اما این دوروز هیچ کدومو دوست نداره انگار

خب خداروشکر ،دکتر پسرم همیشه میگه بچه هایی که ترم بودن یعنی کامل بودن نارس ب دنیا نیومدن و شیر مادر می خورن قند خونشون نمی افته نگران نباش ،چون دلش درد میکنه میل نداره  ،براش پدی لاکت و کولیک بگیر بده بخوره انشالله خوب میشه 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍
2738
دکتر داد اما اصلا تحت هیچ شرایطی نمیخوره. اینقدر جیغ میزنه و گریه میکنه آخرش همه اش رو میریزه بیرون

بچه منم همین بود اما من دوطرف گونشو میگرفتم میریختم ته حلقش یکم خنکه مث اکالیپتوس بخاطر همین اوششون نمیاد

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

خب کاری نداره که بهش یکم عرق نعنا و نبات بده من از چهل روزگی ب بعد ب پسرم میدادم ،البته اگه شکمش کار نمی کنه نبات نده چون نبات شکم رو سفت میکنه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍
خب خداروشکر ،دکتر پسرم همیشه میگه بچه هایی که ترم بودن یعنی کامل بودن نارس ب دنیا نیومدن و شیر مادر ...

واقعا؟ خدارو شکر. کولیک ایز نمیخوره اما پدی لاکت روزی ۵ قطزه میدم

خب کاری نداره که بهش یکم عرق نعنا و نبات بده من از چهل روزگی ب بعد ب پسرم میدادم ،البته اگه شکمش کار ...

یکم عزق نعنا دادم که به شدت بالا آورد زدم نت نوشته بود عرق نعنا رفلاکس رو تشدید میکنه. اخه رفلاکس پنهان هم داره

واقعا؟ خدارو شکر. کولیک ایز نمیخوره اما پدی لاکت روزی ۵ قطزه میدم

اره عزیزم خودتو نگران نکن گرسنه بشه می خوره ،شایدم ی چیزی خوردی شیرتو بد مزه کرده ،سعی کن غذاهای نفاخ کم بخوری من تا ۵ ماهگی پسرم حبوبات اینا خیلی کم می خوردم چون دلم نمی اومد اذییت بشه ،بیشتر سوپ بخور شیرتو زیاد میکنه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍
2706