2733
2739
عنوان

معلما میشه بیاین یدیقه؟

179 بازدید | 28 پست

حقوق معلمی چقدره؟؟به نظرتون برا یه خانوم خوبه؟خیلی دودلم...اینجوری که من دیدم حقوق معلما همه ۲میلیونه که با اینا خرجا و گرونیا بنظرم خیلی تضاد داره،اصلا نمیشه زندگی کرد که🤦‍♀️🤔☹

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاااا معلم نداریم تو سایت؟🤨

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2728
عزیزم الان معلم رسمی زیر ۴ تومن دیگه نیس ،  بستگی داره که کدوم شهر باشی و خودت سرپرست خانواده ...

واقعا؟؟؟خوبه که اگه۴تومنه😶شما معلمی

کی میگه حقوق معلمها ۲ میلیونه.الان رسمیهاشون کمتر از ۵ تومن نمیگیرن.شاید اونهایی که شما میگی از اون ...

واقعا؟شما معلمی؟؟نه والا اونایی که من دیدم هم رسمی هستن🤐

2738
واقعا؟شما معلمی؟؟نه والا اونایی که من دیدم هم رسمی هستن🤐

عزیزم من معلم نیستم ولی خبر دارم که کمتر از ۴ ۵ تومن نمیگیرن به نظرت الان توی این شرایط کی برای دوتومن میره سرکار!!!

در ضمن به نظر من معلمی بهترین شغل مخصوصا برای خانومهاست چون تعطیلیهاشون زیاده.

اره عزیزم. اتفاقا ۴ تومن هم مال کسایی هس که سابقه کم دارن ، تحصیلات کم و .... معمولا به ۵ میرسه حقوق ...

من سوال دارم

الان کسی که اموزش ابتدایی خونده

واسه شاغل شدن  بدون پارتی😐😐  فقط توی غیر انتفاعی میتونه کار کنه؟    شما میدونید حقوق معلم سال های اولش هست  مدارس غیر انتفاعی چند هست؟ 

چطور رسمی میشن؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
اره عزیزم. اتفاقا ۴ تومن هم مال کسایی هس که سابقه کم دارن ، تحصیلات کم و .... معمولا به ۵ میرسه حقوق ...

خب خدارو صد هزاررر مرتبه شکررررر....موفق باشی عزیزم...منم اگه خدابخواد میخوام معلم شم اما چون قراره توی یه روستای دور افتاده و بدون امکانات درس بدم از حقوقشم خبری ندارم،اطرافیانمون هم که معلمن گفتن ۲میلیونه،پشیمون شدم🤔اگه ۴باشه با کله میرم

والا الان دانشجو معلما دارن ۲۸۰۰میگیرن

نمیدونم بخدا هر معلمیو دیدم از حقوق کم مینالید😭

نمیدونم بخدا هر معلمیو دیدم از حقوق کم مینالید😭

الکی مینالن

شاغل باشن مطمعنم بالا ۴

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706