2733
2734
عنوان

فال قهوه 🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 56 پست

مهتاب فوق العاده خوبه ولی گرون میگیره 09196518128

ولی هر چی که میگه همه ش اتفاق میفته. انقدر دقیق میگه که من برای اتفاقات آینده راحت رو حساب حرفش برنامه ریزی میکنم. عالیه عالیییییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهتاب حتی رشته قبولی در دانشگاه منو دقیق گفت. معلومه گرون میگیره ولی ارزش داره 09196518128

پسرخاله م هم زن گرفته بود و هیشکی خبر نداشت. خاله م که برای پسرش فال گرفت همه چی حتی اسم دختره رو بهمون گفت. یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید. گرونیش ارزش داره

2728

من بین همه فال گیرا فقط مهتاب رو پیشنهاد میدم چون هم تلفنی جواب میده هم دقیق میگه. واسه دلخوشی هم حرف نمی زنه. من متاهل بودم و عاشق کسی دیگه بودم ولی میترسیدم طلاق بگیرم و مطمئن نبودم ازدواج دارم. مهتاب دقیق همه چی رو گفت 09196518128

من واسه ازدواج و رابطه احساسی پیش مهتاب گرفتم. وقتی گفت با عشقم ازدواج ندارم ازش بدم اومد ولی بعدش که دیدم درست گفته دوباره واسه ازدواجم و زمانش و کی هست گرفتم دقیق دقیق گفت. شماره 09196518128

2738

منم خانم تاجیک رو خیلی خیلی قبول دارم. فقط حیف دیگه کار نمیکنه. و خطش خاموشه وگرنه بینظیره. یعنی باورتون نمیشه من گاهی شماره ش رو میگیرم که بلکه بوقی بخوره یه بار دیگه انجام بدم. ولی همچنان خاموشه. تنها راه ارتباط واتساپه که من واتساپی دوس ندارم. دوست دارم صداشونو بشنوم که متاسفانه نمیشه

شماره جدیدی از  خانم تاجیک هر کسی داشت به منم بده لطفا. شماره قبلیش 09375894622 هست. اینو دارم ولی خاموشه

من فقط و فقط مهتاب رو قبول دارم. فقط بداخلاقه. وگرنه دقت فالهاش حرف نداره.چیزایی که دو سال قبل بهم گفته بود رو الان به همه ش رسیدم. شماره مهتاب 09196518128

فقط اگر اهل شنیدن واقعیت هستید پیشش فال بگیرید. چون امیدواری الکی نمیده

من وقتی فال گرفتم و بهم گفت که با عشقت ازدواج نداری و رقیب داری خیلی ناراحت شدم ولی وقتی زمان گذشت دیدم راست گفته. آدم اولش از منفی گفتنش بدش میاد ولی وقتی میبینه حقیقت گفته دیگه دوست داره فقط پیش همون فال بگیره. منم با همه بداخلاقی هاش بازم مهتاب رو ترجیح میدم

زنم رو طلاق دادم و یه زن دیگه گرفتم که منو بخاطر یه مرد دیگه ول کرد و رفت.مهتاب برام فال گرفت و گفت زن دومیه بر میگرده و بخاطر عشق ازدواج نکرده و هنوز دلش با توئه.اصلا باور نمی کردم. واقعا برام لحظات سخت بود. ولی سر وعده ای که مهتاب گفت برگشت و الان خیلی خیلی خوب داریم زندگی میکنیم

مهتاب عالیه. من سه سال پیش که گرفتم دقیق دقیق اسم و شغل و همه مشخصات شوهرم رو گفت.حتی همون موقع یه نفر رو دوست داشتم ولی گفت بهم نمی رسید. شماره مهتاب 09196518128 فقط تخفیف نگید که قاطی میکنه انجام نمیده

یه دوستی داشتم عاشق یه خانم بود ولی خودش متاهل بود. هر روز تمام ماجرایی که تا شب براش اتفاق بیفته رو مهتاب بهش میگفت. اگر یعنی به حرفش گوش میداد هیچوقت اتفاق بدی براش نمیفتاد. یه روز مهتاب بهش گفت با خانمی که دوستی امروز قرار نذار، چون خانمت مطلع میشه و دردسر میشه. ولی وسوسه شده بود و گوش نداد. یعنی تا آخر شب مو به مو اتفاقاتی که گفت افتاد. خانمش فهمید و درخواست طلاق داد. خیلی دقیق میگه خدایی. بنظر من یه بار امتحان کنید متوجه میشید. چون من واقعا بهش ایمان دارم 09196518128

خاانم تاجیک بی نظیره. یعنی کل فالش 5 تا جمله س ولی حرف نداره. یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید. یعنی انگار دقیق میدونه موضوع تو چیه که بخاطرش فال گرفتی. فقط همونو میگه. زیادم پرحرفی کنی کلافه میشه. خیلی کارش درسته. کافیه یه بار امتحان کنید میفهمید من چی میگم. شماره ش 09375894622 فقط حیف که دیگه روشن نمیکنه گوشیش رو. وگرنه فالگیری رو دستش ندیدم

2706