2733
2734

قدم ۱۶۱ ۲ هستش

وزنم همش بین ۶۴ بود تا به ۷۰ میرسیدم رژیم میگرفتم و نمیزاشتم اصلا ۷۰ بمونم همش تو دهه ۶۰ میموندم

بعد باردار ک شدم روزی ک برای سزارین میرفتم وزنم ۷۹ بود

تا زایمان کردم اینفد بعدش سختی کشیدم زردی و بیمارستان  و .. چهل روزگی دخترم ۶۲ بودم

خلاصه کنم براتون به خاطر ی مشکل خیلیییی بزرگ ک تو زندکیم افتاذ و قشنگ میتونم بگم زندگیمو از این رو ب اون رو کرد و هنوزم زندگیم ب حالت قبل برنگشته

رو اوردم ب خوردن و وزن الانم ۸۲ کیلو 😭😭ک هیچ وقت نبودم

بارها رژیم گرفتم همه منو با اراده خوبم میشناسن چند نفر اموزش کالری شماری و خارج شدن از استپ وزن و همه چی باد داذم چنددد نفر از دوستام و فامیلا با روش من لاغر شدن ولی خودم تا عصبی میشم بایذذذذذ بخورم نخورم نمیشه

یعنی جوری نیس جلومو بگیرم 

حالم از خودم بهم میخوره چرا اینجوری شدم😭😭😭

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم رژیم واقعا سخت نیست 

منم با کالری شماری کم کردم سه سال پیش

الانم دائم الرژیمم و رعایت میکنم 

وعده های غذایمو با عشق میخورم😍 عاشق سالادم و هر روز کالری شماری میکنم

برای خودت ارزش قائل شو عزیزم🤗

❤️🌱
عزیزم من شنیدم لیمومی خیلی عالیه

گرفتم

اصلا بدرد نمیخوره

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2738
یکماه رژیم کتو ژنتیک بگیر

این رژیم ها رو ک اصلا نمیتونم بگیرم 

اصلا این رژیم ها نا معتبر 

برگشت وزن داره 

شما تا ان شاالله مشکلت حل بشه میتونی درست رژیم بگیری

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
گرفتم اصلا بدرد نمیخوره

خب شما اول باید روی روحیه و اعصابت کار کنی‌...وقتی قبلا تونستی یعنی الان هم حتما میتونی👌

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
2706