2726
عنوان

همونیم ک گفتم خواهرم فرار کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 13435 بازدید | 222 پست
خخخخخ اره بعد پسره رفته از خونه مادرش بخاری هم گرفته اوایل عید بود یکم سرد بوده گفته دختره سردش نشه ...

واایییی😆😆🤣🤣🤣

چه مرد زندگی بوده پسره !

حالا راهش دادن ؟

ادم هایی که بارها و بارها شما را می آزارند ،مانند کاغذ سمباده هستد،انها شمارا می خراشند و ازار میدهند ،اما در نهایت ،،شما صیقلی و براق خواهید شد ،و انها مستهلک و فرسوده...
بله الان دقیقا تو همین شرایطم ! بازم اومدم و دوباره فقط میخوام برم میدونم دوباره هم اگ دلم تنگ بشه و ...

ببین من شرایطم خیلی بده. شوهرم آدم خوبیه واقعا دوستش دارم تو زندگیم چیزی کم ندارم جز رابطه اجتماعی. هیش گونه رفت وآمد نداریم با فامیل های همسرم باهم خوبیم ولی اهل رفت وآمد نیستن

شوهرم وقتش درگیر کاره. دست تنها بچه بزرگ میکنم امروز مثل همیشه  بیهوشم از فرط کار تو خونه. بااینکه یه زمان شاغل بودم و عاشق کارم ولی حالا بخاطر دخترم قیدشو زدم اینها باز هیش مهم نیستن زیاد

مهم اینه یه پدر خوب ندارم ک دلم گرم باشه برم شهرمون. اگرم برم مجبورم سوئیت بگیرم یا هتل. اونم دوروز . گاهی فقط دزدکی میرم خواهرم مادرم می بینم. همیشه از بی کسی خودم  گریه میکنم. اینکه یه خونه پدری با آرامش ندارم برم. الان ۶ماهه نرفتم و ترجیح میدم نرم تاابد ولی اگر بدونی چقدر دلم هوای سرد شهرمون پاییزشو غروبشو لباس زمستونی میخواد

غذاهای ساده مادرم .... گرچه مجردی قشنگی نداشتم پر از بحث و دعوا و کتک و حرص و فقر!!! همیشه میگم اگر اخلاق نفرت انگیز پدرم نبود هرگز ازدواج نمیکردم چ برسه ب ازدواج راه دور‌.‌.. ببین عزیزم یکی مثل من با اینکه دوره ولی هنوز درگیر مسائل خونوادهشه  و مشکلاتشون. خواهرم هرروز کلی پیام میده از اتفاقات بد خونه‌.. و من اینجا تنها غصه میخورم.... همیشه از اینکه ب دنیا اومدم پشیمونم. ... شرایط سختیه شاید کمتر کسی درکم کنه...

ولی اگر ازونا نیستی ک درگیر خونواده باشی برو هرجا ک دلت خوشه ...

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من شرایطم خیلی بده. شوهرم آدم خوبیه واقعا دوستش دارم تو زندگیم چیزی کم ندارم جز رابطه اجتماعی. ...

عزیزم چقدر سخت 😔 امیدوارم زودتر جو خونتون اروم بشه و بتونید برید پدر و مادرتونو ببینید

امکانش نیست که پدرتونو ببرید پیش مشاور یا روانپزشک ؟

منم کسی رو میشناسم که پدرشونو اخلاقای خیلی تندی داشتن و الان تا حدودی اروم تر شدن !

مرسی از اینکه تجربتو گفتی عزیزم💙💚💛💜💗

ادم هایی که بارها و بارها شما را می آزارند ،مانند کاغذ سمباده هستد،انها شمارا می خراشند و ازار میدهند ،اما در نهایت ،،شما صیقلی و براق خواهید شد ،و انها مستهلک و فرسوده...
2728
واایییی😆😆🤣🤣🤣 چه مرد زندگی بوده پسره ! حالا راهش دادن ؟

اره راه دادن . همچین هم پسره اهل زندگی نبود اول که اعتیاد داشت دوم اون زن متاهل بود که با شوهرش مشکل داشت . زن هم ده سال از پسره بزرگ تر بود 

اسی ببخشیدا ولی من به شوهرت مشکوک شدم    و الان شدید نگران خواهرتم اخه تاپیک قبلی گفتی شوهرت نمیاد نامزدیه خواهرم شاید نمیخواسته ازدواج کنه و دزدیدتش  وای اسی ببخشید

مایه خوشدلی انجاست که دلدار انجاست   
اره راه دادن . همچین هم پسره اهل زندگی نبود اول که اعتیاد داشت دوم اون زن متاهل بود که با شوهرش مشکل ...

خدایا🤢😦😓

به پليس خبر ندادين؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706