2737
2734

اولش بگم فرق مودم یا وای فای رو نمیدونم بهم بگین بعد قیمتش چنده؟ اینترنت بینهایتش چنده یا یدونه گوشی دارم 3Gهست اگه بخرم 4Gمیشه گوشیم یانه چون اون یکی گوشیم رو میخوام بدم به خواهرم برا درسش

مودم دستگاهی که وایفا بهش وصل میشه از شرکت های معتبر مثل شاتل پارس انلاین و... میتونی سرچ کنی قیمت بگیری پرسرعت و سرعت معمولی دارن باید سرچ کنی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

مودم اون دستگاه هست که تلفن وصل میشه بهش و میتونی از نت استفاده کنی وای فای همون اینترنت مورد استفاده س از مخابرات... ما هوآوی داریم راضی هستیم اسفند خریدیم 260 تومن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید ببینی گوشیت قابلیت 4g داره از دفاتر خدمات موبایل میتونی بپرسی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728

وای فای همون مودم هست عزیزم

اینترنت گوشی هم به خط مربوطه بنظرم نه گوشی، یعنی سیمکارتت باید ۴جی باشه، یه سری از مهابرات میگیرن مودم که نت بینهایت داره ولی باید تلفن ثابت داشته باشی، یه سری هم بی سیم هستن که سیمکارت میخورن و میتونی همه جا ببری با خودت

والا من خودم ندارم ازنت گوشی استفاده میکنم..ولی خانواده ام دارن مودم tplink خوبه..یه انته .دوآنتنه داره ..دوآنتنه بهتره..سرعتشم بستگی به اون بسته ای که میخری داره..مثلا بری مخابرات خودشون بهت میگن قیمتا و سرعت رو

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔