2733
2734

خواهرم  خونه ک میاد

بهش میگم  ماسکتو برنداری اخه محل کارش یکم پر رفت و امده

میگم ماسک بزن  دائم    دستتو صدعفونی کن و... 

خیلی نمیگم ک رو اعصابش باشه 

میگه رعایت میکنم   اولاش مچشو وقتی ماسک نمیزد میگرفتم

واسه همین بهش میگفتم اگر واست مهمه جون خانوادت ماسک بزن  وقتی نمیزد میگفتم حق نداری ب مامان و بابا نزدیک شی😐😐

واقعا نگرانم  نگران خانوادم   نگران دلبندام😔😔

الان اومده میگه اوه اوه  همه گرفتن از همکارا

یه کلمه گفتم گوشبتو یکم صدعفونی کن خونه بهش دست میزنی

داد میزنه واسه من

منم اصلا هیچی نگفتم فقط نگاهش کردم    

خودشم تعجب کرد اخه من این طوری نیستم کسی بیجا سرم داد بزنه ساکت بشینم  دیگ بیخیالش شدم   شخصیتش واسم قابل تحمل نیست   انگار 5 سال کوچک تر از سنشه  انگار همسن منه😏😏دیگه واسم مهم نیست حرفاش    من حرف خودمو بهش میزنم  میدونم بدجورم حرصش میگیره از رفتارش مشخصه 

اما دیگه رد دادم

دلم پره

خدا خودش پشت پناه همه ما باشه

ما جز خدا کسی رو نداریم   

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون بیچاره هم خسته شده لابد تو خونه ک نمیشه ماسک زد

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2738
باید مراعات کنیم و بیرون ماسک بزنیم و مرتب و موقع ورود به خونه دستارو بشوریم ولی تو خونه ماسک میشه ...

گلم  ایا من حرفی از ماسک زدن در خانه زدم؟ 

میگی وقتی ماسک نمیزنه بهش میگی نزدیک پدر ومادر نشه ، خب پس منظورتون چیه؟

اهاا😅😅

منظورم اینه وقتی بیرون نمیزنه