2726
عنوان

حركتاي كودك يكساله

71 بازدید | 12 پست

سلام دوستان خوبيد؟

پسرم 13 ماهشه و باي باي دست الو سلام و خيلي كاراي ديگه ميكنه ك خيلي جالبن اما وقتي ميريم يجايي يا كسي مياد اصن پسرم بزورم تكون ميخوره،اصن جلوكسي كاراشو نشون نميده بعد همه فك ميكنن واقعا چيزي بلدنيس،باقي فاميلامون ك بچه هاشون كوچيكتره و كاراشونو نشون ميدن يجوري ميخندن ك بچه ما بلده

يا پسر من كم خوراكه اونا ك بچه هاشون زياد ميخوره يجوري برخورد ميكنن ك مثلا مال اونا خوراكش خوبه اما من نه

ناراحت ميشم ك راجب بچم ايجوري بگن و فك كنن😞

اگه از خدا پروا كني،ميتوني پر،وا كني  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب فکر کنن به درک

اصلاا سعی نکن بچتو مجبور کنی جلوی بقیه شیرین کاری کنه بچه عروسک که نیست

پسرمنم بااینکه خیلی شیطونه اما پیش غریبه ها میچسبه به من

منم مشکلی ندارم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دختر منم داره میره تو یکسال. جلو خودمون هزار حرکت میکنه میریم جایی صداشم در نمیاد 

میگن دخترت حرف نمیزنه؟؟؟

در صورتیکه دخترم آب بابا ماما دادا از ۸ ماهگی میگفت

الان کیه و عکس یاد گرفته😂

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
وا خب خجالتی ه شاید... بعدم بچه ها با هم فرق میکنند.  اگر کسی به روت زد بگو... بچه ها با هم مت ...

اره خب اما اينا ايجور فك ميكنن

اصلا برات مهم نباشه حرف مردم لطفا تو جمع به بچه ت فشار نیار بچه ی تو دلقک نیست که خواهش میکنم عزیزم ...

منم دوسندارم بچم اذيت بشه اما رفتاراشون اذيتم ميكنه

طفلک خجالت میکشه.دست خودش نیست که.بزا راحت باشه.خوراکم که ذاتا بعضیا خوش اشتهان بعضیا نه.نمیدونستم آ ...

بخدا اينا پز ميدن وگرنه من دوسندارم اصن

مثلا ميگم بچه فلاني چقد عذا ميخوره

دختر منم داره میره تو یکسال. جلو خودمون هزار حرکت میکنه میریم جایی صداشم در نمیاد  میگن دخترت ...

بدم مياد ايجور ميگن اخه

بدم مياد ايجور ميگن اخه

بیخیال بابا بزار بگن‌ 

تو بخند فقط‌ چه نیازی هست ک ب دیگران اثبات کنی. هرکی بخواد باور میکنه هرکیم نخواد نه

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  
بیخیال بابا بزار بگن‌  تو بخند فقط‌ چه نیازی هست ک ب دیگران اثبات کنی. هرکی بخواد باور میکنه ه ...

درست ميگي عزيزم