2733
2734

دخترم ۵سالشه خیلی فحش مبده خیلی هر جا میریم فقط فحش میده فحشای زشت من واقعا خجالت میکشم الان اومدم خونه جاریم یکسرع دخترم میگ گ وزی خفه شو یکسره گ وه همشم از باباش یاد گرفته از بس اون فحش میده جاریمم میگ بچه های من اصلا فحش نمیدن دارم میمرم از حرص هر چی دعوا میکنم انگار ن انگار  فردا شب خونه دوست شوهرم دعوتیم میترسم برم خیلی  حرص میخورم چیکار کنم

قبل اقدام كاش اول همسرتون فحاشي رو ترك ميكرد الانم بچه گناهي نداره

ميگن بزرگتو ياد بده كوچيكت ياد ميگيره

‏خون در زمین فرو نرفت، روی زمین پخش شد، از زیر هر سنگ جوشید و جوشید و به راه افتاد. هرکس آن را می‌دید، می‌فهمید جایی بی‌گناهی را کشته­‌اند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فلفل قرمز بریز تو دهن شوهر خرت ک جلو بچه دهن دریدگی نکنه

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
2738

به جا اینکه دعواش کنی که لج کنه

بهش یادبده و بگو اگه هرجا رفتی این حرفا رو نزنی مثلا برات پاستیل میخرم عروسک میخرم

بگو اگه بگی دیگه برات هیچی نمیخرم😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

به دخترت بگو یکم به کرونا فحش بده... شماها که اصلا یادتون نیست کروناس... هی این ور اون ور مهمونی میرین در همین حین به بقیه بگو داره به کرونا فحش میده😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

به جای خجالت از کارهای دخترتون ، شوهرتون باید بابات رفتارش خجالت بکشه رو تربیت و اصلاح همسرتون کار کنین بچه که حالیش نیست از بزرگترا یاد میگیره

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.
2706