2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی 

سلام عزیزم من ۴۰ روزه پسرمو از دست دادم داستانتو خوندم خدا لعنت کنه این دکترارو به منم گفتن بچه ات هیدروپس شده ریه اش آب کشیده برام یه عکس مونده یه گروه زدم همه ی مامانایی که فرشته از دست دادن دور هم جمع هستیم وهمه هم میخواییم اقدام کنیم بیا پیشمون دور هم باشیم https://chat.whatsapp.com/FRalmGrsktB0dkwyB24SL6

سلام عزیزم من ۴۰ روزه پسرمو از دست دادم داستانتو خوندم خدا لعنت کنه این دکترارو به منم گفتن بچه ات ه ...

لینک تونو دارم. گاهی میام ب گروهتون سر میزم 

من فعلا باردار نشدم. 

2738
بله عزیزم ۱۰خرداد زایمان کردم .دخترم الان پنج ماهشه 😍

عزیزم منم 6 روزه زایمان کردم. بچم 35 هفته بود و کامل. چهار روز توی دستگاه بود نفهمیدم چه کردن که پر کشید😭😭😭😭 ازت خواهش میکنم اگه پیاممو خوندی بهم بگو چیکار کنم که آروم بشم؟

برای پسر عزیزتر از جانم که زود پرکشید💔 چه عاشقانه ای بنویسم ،که دلتان برایم بلرزد!؟‌وقتی نه دستانش را گرفته ام،نه در آغوشش کشیده ام،و نه او را بوسیده ام ...!من فقط از دور،او را در خویش گریسته ام ..عشق میان ما...معصوم ترین عشق تاریخ جهان بود ...🖤😭💔گریه می‌کنم از ترسِ عمرِ زیاد بعد از تو؛ عزیزم...😭 دل که نه ؛ جانم برایت تنگ شده است!💔گذشته ای که حالمان را گرفته است آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم و حالی که ،حالمان را بهم میزند چه زندگی خوبی ...😞
عزیزم منم 6 روزه زایمان کردم. بچم 35 هفته بود و کامل. چهار روز توی دستگاه بود نفهمیدم چه کردن که پر ...

سلام عزیزم منم کیسه ابم پاره شد متاسفانه  ۲۸ هفته زایمان زودرس برام انجام دادن و بچم مثل یک فرشته پر کشید 

هیچی بجز زمان بنظرم آروممون نمیکنه 

من هنوز قلبم درد میکنه و وقتی یاد پسرم میوفتم به پهنای صورت اشک میریزم 

کارمو ول کردم یکسره چسبیدم به خودم که بدنمو تقویت کنم 

امیدم به خداس که برام بخواد مادر بشم

سلام عزیزم منم کیسه ابم پاره شد متاسفانه  ۲۸ هفته زایمان زودرس برام انجام دادن و بچم مثل یک فرش ...

خیلی متاسفم برات😞 من روز به روز حالم بدتره😭 منم دست از کار کشیدم و حوصله هم ندارم. فقط امیدوارم هرچه زودتر دوباره باردار بشم بلکه از این حال و هوا در بیام😭

قدیما بدون هیچ امکاناتی خیلی از بچه های نارس رو حفظ میکردن. وقتی باردار بودم از ماه هفت خیالم راحت بود که دیگه با اینهمه امکانات اگه بچه نارس هم به دنیا بیاد میتونن حفظش کنن اما بچه من حتی با وجود نارس بودن سه کیلو بود اما نتونستن حفظ کنن و حتی خودشون باعث مرگش هم شدن😭

برای پسر عزیزتر از جانم که زود پرکشید💔 چه عاشقانه ای بنویسم ،که دلتان برایم بلرزد!؟‌وقتی نه دستانش را گرفته ام،نه در آغوشش کشیده ام،و نه او را بوسیده ام ...!من فقط از دور،او را در خویش گریسته ام ..عشق میان ما...معصوم ترین عشق تاریخ جهان بود ...🖤😭💔گریه می‌کنم از ترسِ عمرِ زیاد بعد از تو؛ عزیزم...😭 دل که نه ؛ جانم برایت تنگ شده است!💔گذشته ای که حالمان را گرفته است آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم و حالی که ،حالمان را بهم میزند چه زندگی خوبی ...😞
خیلی متاسفم برات😞 من روز به روز حالم بدتره😭 منم دست از کار کشیدم و حوصله هم ندارم. فقط امیدوارم هر ...

عزیزم خدا بهت صبر بده 

از کجا میگی باعث مرگش شدن🥲

هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2706