2733
2739
عنوان

شوهرم جاریم حوریه بهشتی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 58 پست
چقدر وااا تو شبیه منه

منم میخواستم بگم😐😂

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم خیلی شکست حال دلم خیلی خرابه داغونم واسه ارامشم دعاکنین همش غرورم میشکنه همش تحقیر میشم

حتما دعا میکنم ولی خودت هم یکاری کن تا تورو ببینه از خودت تعریف کن 

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
2728
دلم خیلی شکست حال دلم خیلی خرابه داغونم واسه ارامشم دعاکنین همش غرورم میشکنه همش تحقیر میشم

تیپ بزن بابااا

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
منم همیشه اینجوری فک میکردم ولی اینجا از تاپیکا شاخ درمیارم

برادر شوهرهای شمام اینطورن؟؟؟

من برادرم یکبار تو نانوایی عروس کوچکه رو دیده رژ لب پررنگ زده بوده نانوا هم نگاش می‌کرده داداشم اینقدر بدش اومده بوده میگه واقعا جلو خودمو گرفتم چیزی نگفتم بهش به مامانم میگفت بگو رعایت کنه

داغونم چرا دل یک‌زن رو اینطور میشکنن پسرم گفت بیا برقصیم کوچیکه منم داشتم باهاش میرقصیدم بهم گفت یک ...

تو هم بگو من که خیلی خوشگلم از خودت تعریف کن و به خودت برس

2738
منو از بچگی میخواست بارهت اومد خاستگاری جواب رد دادم از اخر قسمتش شدم حالا تعنه تیکه میندازه 

آخی عزیزم 😔

برادر شوهرهای شمام اینطورن؟؟؟ من برادرم یکبار تو نانوایی عروس کوچکه رو دیده رژ لب پررنگ زده بوده نا ...

قبلا که متاهل بودم اره برادرشوهرام خیلی غیرتی و اصلا سرسفره نگاه هم نمیکردن سرشون پایین بود

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
فقط اشک میریزم خودش یدقیافه مریضه دیابت داره من خواستمش هیچ وقتم ب روش نیاوردم محبت میکنم ک دلش نشکن ...

توام بش بگو سیبیل میزاری شکله عزیز ویسی

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2706