2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بلدم مامانم خیلی نافش میره همیشه من سرجاش میارم البته من از مامانم یا گرفتم😁😁

مجردم  😉 ۷۵بودم 🥴🥴وزنم ۵۵ باید بشم(۶۸/۲۰) 🙃(۶۸/۸۵)🙂(۶۸/۳۰) 🙂(۶۷/۶۵)🙂 (۶۶/۶۵)🙂(۶۵/۱۲)🙃(۶۲/۸۵)🙂         🧡🧡👈💙💙💙
2738
انگشت داخل ناف کردم بر خلاف عقربه ساعت چرخوندم  بعد یه کیسه نمک اتیش زدم با لیوان خاموش کردم&n ...

سه روز ناشتا باید انجام بدی

مجردم  😉 ۷۵بودم 🥴🥴وزنم ۵۵ باید بشم(۶۸/۲۰) 🙃(۶۸/۸۵)🙂(۶۸/۳۰) 🙂(۶۷/۶۵)🙂 (۶۶/۶۵)🙂(۶۵/۱۲)🙃(۶۲/۸۵)🙂         🧡🧡👈💙💙💙
من بلدم مامانم خیلی نافش میره همیشه من سرجاش میارم البته من از مامانم یا گرفتم😁😁

من انگشتم تو نافش چرخوندم بعد یه پارچه اتیش زدم لیوان گذاشتم رو نافش

من انگشتم تو نافش چرخوندم بعد یه پارچه اتیش زدم لیوان گذاشتم رو نافش

اولی باید کم کم به سمت ناف بیاری بعضی ها بالا میره از بعضی پاین با انگشت که فشار بدی حس می کنی زیر دستت مثل قلب می تپه بعد کم کم بیار سمت نافت چند دقیقه نگدارش بعد ولش کن میاد سر جاش تا سه روز تکرار کن ناشتا باشه بعد چیز سنگین جا به جا نکنه چند روز

2706