2737
2734
عنوان

اندر احوالات ایرانیهای اینور آب!

| مشاهده متن کامل بحث + 7818 بازدید | 155 پست

استارتر نمیدونم کجایی و پیشت چ تایمیه

ولی شوهرمن الان از سرکار میاد هیچ کاریم نکردم موهام عین سر اجنه س

زودبزار لطفا

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

گفت نه بحث الان ازدواج نسیم نیست. بچه‌ش از همون نوزادی معلوم شده که سرطان کلیه داره و تحت درمانه. همه میگن آه تو گرفتدش ولی من هیچوقت نفرینش نکردم و و و      

غم عالم توی دلم ریخت. دیگه به هیچکس و هیچ چیز غیر از یه بچه کوچولو که درگیر چنین بیماریی شده فکر نمیکردم.  

خلاصه که الان پسر من سه سال و خورده ایشه هنوزم نسیم درگیر درمان طفل معصومشه که همه معتقدن بخاط اون بلایی که سر حمید اورد اینطوری گرفتار شده ولی من واقعا نمی فهمم اگه چنین چیزی درست باشه چرا باید تاوان اشتباه یه مادر رو بچه کوچولوش بده...

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر نمیدونم کجایی و پیشت چ تایمیه ولی شوهرمن الان از سرکار میاد هیچ کاریم نکردم موهام عین سر اج ...

تموم شد عشقم

برو موهاتو شونه کن  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

استارتر عزیز شما خودتون حتما این موضوع رو میدونید که حداقل از ده زن هشت نفرشون وقتی از ایران خارج ؛ و با حقوقشون اشنا بشن حاضر به زندگی با مرد ایرانی نیستن و ثانیا شما تماما اقای حمید رو بی گناه و معصوم جلوه دادید و خانم نسیم گناهکار شناخته شد !؟ که حتما حتما مسائل خاصی هم بینشون گذشته

و ثالثا اگر کسی دو روز با مرد اروپایی زندگی کنه دیگه حاضر نیست با مرد ایرانی زندگی کنه 

البته که موارد خاص همیشه هست ! 

2731
تموم شد عشقم برو موهاتو شونه کن    

مرسی ک از قبل تایپ کرده بودی

داستان جالبی بود

فقط اینک قبل طلاق آزمایش بارداری نمیگیرن اونجا؟

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

سلام خوندم و ناراحت شدم تعجبم کردم خیلی بی انصافیه نسیم باید مریض میشد نه بچه که

به امید روزی که منم مثل تو از این کشور به اون کشور برم و کلی تجربه قشنگ داشته بشم اگر دوست داشتی بهم بگو رشته دانشگاهیت چیه

گفت نه بحث الان ازدواج نسیم نیست. بچه‌ش از همون نوزادی معلوم شده که سرطان کلیه داره و تحت درمانه. هم ...

متاسفانه منم شنیدم که میگن گناه پدرو مادر پای بچه رو میگیره.چون برای پدرومادر عزیزتر از بچشون کسی دیگه نیست .

مرسی ک از قبل تایپ کرده بودی داستان جالبی بود فقط اینک قبل طلاق آزمایش بارداری نمیگیرن اونجا؟

نه اصلا

خیلی پروسه طلاق راحته...  

2738

داستان عجیب و جالبی بود واسه من 

حالا حمید ازدواج نکرده دیگه؟!

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
سلام خوندم و ناراحت شدم تعجبم کردم خیلی بی انصافیه نسیم باید مریض میشد نه بچه که به امید روزی که من ...

مهندسی بودم عزیزم  

داستان عجیب و جالبی بود واسه من  حالا حمید ازدواج نکرده دیگه؟!

نه هنوز...

البته تا جایی که من خبر دارم  

نه اصلا خیلی پروسه طلاق راحته...    

چ جالب

ببخشید زیاد سوال میپرسم

ولی حپید میتونست شکایت کنه از نسیم ک زمانی ک خانوم من بوده از یکی دیگ باردار بوده؟ن؟

استارتر عزیز شما خودتون حتما این موضوع رو میدونید که حداقل از ده زن هشت نفرشون وقتی از ایران خارج ؛& ...

میدونی حمید اشتباه زیاد کرد

بدترینش همون بود که زنشو توی مملکت غریب گذاشت و برگشت ایران!

یکی دیگه م اینکه به اصرار نسیم گوش داد و صبر نکرد تا پایان بازنشستگیش بعد مهاجرت کنن

کلا زن ذلیلی بیش از حد کار دستش داد

ولی یکی از چشم پاکترین مرداییه که توی تمام عمرم دیدم

چ جالب ببخشید زیاد سوال میپرسم ولی حپید میتونست شکایت کنه از نسیم ک زمانی ک خانوم من بوده از یکی د ...

نه خواهش میکنم عزیزم

فکر میکنی چرا نسیم با اون عجله انصراف داد که ویزاش باطل بشه و متعاقبا حمیدم مجبور شه برگرده ایران؟  

میخواست دست حمید از اونجا کاملا کوتاه بشه  

2706