2726
عنوان

دوست پسرم رفت شمال 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 923 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرمنم رفتندشمال میگه هیچکس نیست خلوت خلوته تازه بعدم میانداصفهان خونه من وبعدم شیراز  

خیلی ببخشیدا ولی این کارا میکنن خاهر گرامتون دیگه ب رخ نکشید فرهنگتونو با روزی ۴۰۰ فوتی 

خدا بزرگه㋛✿
خیلی ببخشیدا ولی این کارا میکنن خاهر گرامتون دیگه ب رخ نکشید فرهنگتونو با روزی ۴۰۰ فوتی 

دقیق امارفوتی داری من خودم میدونم اوضاع کشورم درچه حاله پسرعمه خودم دوروزپیش فوت کردسکته قلبی کرده بود کروناهم نداشت ولی الکی گفتندکروناداشته وغسالخانه کرونایی هاشستنش وخلوتم بوده غسالخانه اگراماربالاست شهرمشهدبه اون بزرگی جرابایدخلوت باشه قسمت کرونایی ها پس چیزی رونمیدونی راجب فرهنگ مردم نظرنده مامردم ایران حقمون هستش روغن گیرمون نیاد نون گرون بشه مرغ گرون بشه گوشت گرون بشه ازچیزی خبرنداریم فقط احضارنظرمیکنیم فقط بلدیم خودمون روتحقیرکنیم

2728
دقیق امارفوتی داری من خودم میدونم اوضاع کشورم درچه حاله پسرعمه خودم دوروزپیش فوت کردسکته قلبی کرده ب ...

عزیزم من با شما دعوایی ندارم ولی فک نکنم این همه امار بیمارستان جا نداره همه جل حتی از قرمزم رد کرده باشه دروغ باشه دروغم باشه بیشتر هست ک کمتر نیس اندکی تفکر 

فقط نفهمیدم اخرشو چرا ب مرغو گوشت ربط دادی من فقط گفتم دارین میرین مسافرت اینم تو این اوضاع ک همه عزیزانشونو از دست میدن دیگه نیازی ب جار زدن نیس حق الناسه بالاخره تفاوت شما اینه ک نمیخاید باور کنید ما داریم ب چشم میبینیم

خدا بزرگه㋛✿
عزیزم من با شما دعوایی ندارم ولی فک نکنم این همه امار بیمارستان جا نداره همه جل حتی از قرمزم رد کرده ...

چون یکم فکرکنی میفهمی چرا آمارکروناروبالااعلام میکنند وربطش روبه گرونی هم میفهمی منم باهات دعواندارم ولی فرهنگ هیچ کس روزیرسئوال نبر بعدم ببینم این کرونا۱۰سال ادامه داشت ببینم ایرانی های بافرهنگ همینطورخونه میمونندومسافرت نمیرند

چون یکم فکرکنی میفهمی چرا آمارکروناروبالااعلام میکنند وربطش روبه گرونی هم میفهمی منم باهات دعواندارم ...

هیچوقت فکرررشم نمیگردم ک همچین ادمی وجود داشته باشه ک هنوز فک کنه امار کرونا به دروغ بالاست و اصلا مراعات نکنه اونی ک مسافرت میره و هرچیزی ب شخصه نمیبخشم حق الناس گردنشه

خدا بزرگه㋛✿